شرکت چینی سند (SAND) با نام کامل Chengdu Sand Electronic Co از برندهای تقریبا نوپای فعال در زمینه تولید فشار مذاب‌ها در دمای بالا، ابزارهای اندازه گیری دما و سیستم‌های کنترلی دقیق و کامل است. این شرکت در سال ۱۹۹۲ در کشور چین تأسیس شد و از همان ابتدای امر با تمرکز بر مطالعات تحقیق و توسعه سیاست خود را تولید محصولاتی باکیفیت، مطابق با نوآوری‌های روز و طراحی‌های مبتکرانه و قابلیت‌های منحصر به فرد متمرکز کرد. محصولات این شرکت در فرایندهای ساخت تولید انبوه با دقت بالا، تست تجهیزات و ابزارها، ماشینیزه کردن فرایندها و تسهیل مراحل بسیار کارآمد هستند و از این رو توانسته اند بازار جهانی را به خود معطوف کنند.

عمده کاربردهای محصولات SAND در زمینه‌های صنعتی و خدماتی زیر خواهند بود:

– صنایع شیمیایی

– فیبر شیمیایی

– نساجی و منسوجات

– پلاستیک

– تسویه آب

– ماشین آلات کمپرسور هوا

– ماشین آلات هیدرولیک

– تهویه مطبوع

– اتومبیل

– کاغذ

– مواد غذایی

– دارو

– ماشین آلات صنعتی

– صنایع الکترونیک

محصولات سند الکترونیک:

شرکت سند تولید کننده محصولات الکترونیکی متنوع با کیفیت و دوام و کارایی بالاست. در ادامه به معرفی برخی از این محصولات می پردازیم:

– گیج فشار مذاب:

گیج های فشار مذاب یا فشارسنج های مذاب شرکت سند الکترونیک در سری PT135 در مدل‌های سه گانه G و C و B تولید و روانه بازار می شوند. این محصولات دارای پوسته استنلس استیل بوده، فشار و دما را در نقاط انتخابی به دقت اندازه گیری می کنند، ولتاژ چندگانه داشته و دارای مبدل فشار توکار هستند، و برای انتقال از راه دور و اندازه گیری دقت فشار دارای کارایی بالا هستند.

این محصولات در انواع متنوع تا دامنه فشار ۱۰۰۰۰ psi را اندازه می گیرند، دمای عملکردی ۳۰۰ تا ۴۰۰ درجه سانتیگراد دارند و در سایزهای مختلف بسته به نیاز و شرایط کاری مشتری تولید و عرضه می شوند.

– فرستنده فشار:

ترنسمیترهای فشار شرکت SAND در دمای بالا عملکرد خوبی دارند، دقت بسیار بالایی را دارا می باشند، تا ۲۰۰۰ بار فشار را تحمل می کنند، حداکثر دمای عملیاتی شان ۳۰۰ درجه سانتیگراد است و در سایزهای متنوع تولید می شوند. مدل ۲۴ ولتی این محصولات دمای عملیاتی تا ۵۳۵ درجه سانتیگراد را داراست.

– مبدل فشار مذاب:

این سری محصول سند الکترونیک در مدل PT4xx6 تولید می شود. این محصولات برای اندازه گیری فشار مذاب در فرایندهای اکستروژن تا دمای ۴۰۰ درجه سانتیگردا ایده آل هستند. این محصولات با متریال ویژه ساخته می شوند، دارای دقت بالایی هستند و کوچک ترین تغییرات در فرایندهای دمایی را به سرعت و دقت تشخیص می دهند.

– سنسور فشار مذاب:

دامنه فشار قابل اندازه گیری این سنسورها از ۰ تا ۲۰ هزار بار است. دقت و تکرارپذیری بالا، القا داخلی ۱۰ VDC، سیگنال خروجی ۳/۳۳ میلی ولت در حالت خودکار، و ۳ میلی ولت در حالت انتخابی، حداکثر دیافراگم دمای ۶۶۲ درجه فارنهایت برای پایه های سخت و ۷۵۲ درجه فارنهایت برای انعطاف پذیر از دیگر ویژگی های این محصول است. تغییر تلورانس سنسورهای فشار مذاب سند الکترونیک به نسبت تغییرات دما بسیار پایین بوده، مقاومت بالایی دارند، و به طور کلی محصولاتی مشتری پسند و جذاب در بازار جهانی محسوب می شوند.

– فرستنده فشار مذاب در دمای بالا:

سری محصولات PT4661B سند الکترونیک هم همچون سایر محصولات این شرکت ضریب دقت بالا، رانش دمایی پایین، دامنه فشار بالا، اتصال الکترونیکی ۶ پین، سیگنال خروجی مناسب، حداکثر دمای عملیاتی بالا و تا ۴۰۰ درجه سانتیگراد، سیستم تغذیه قدرت قوی، و مدل ها و سایزهای متنوعی را دارد که به اقتضای نیازهای مشتریان در زمینه های مختلف قابل کاربرد هستند.

– مبدل فشار مذاب پردقت:

این محصولات نیز در دمای بالا قابلیت عملکردی فوق العاده ای دارند. فشار بالایی را تحمل می کنند، دقت بسیار با تلورانس ۰/۲۵ درصد دارند و در سایزهای متنوع تولید و در اختیار مشتریان قرار داده می شوند.

– سنسورهای دمای مذاب:

سری سنسورهای دمای MT30xx شرکت سند در دو مدل MT301x از نوع پراب مخروطی و MT302x از نوع پراب لوزی تولید و روانه بازار می شوند. دامنه فشار عملکردی این محصولات از ۰ تا ۲۰۰۰ بار می باشد، دقت بسیار بالا و تلورانس پایینی دارند، تکرارشوندگی مطلوب، محرک ورودی و سیگنال خروجی مناسب، دمای دیافراگم ۸۰ تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد، زمان پاسخگویی و عملکرد مناسب، پوسته استنلس استیل و تنوع کارکردی از ویژگی های این سنسورهای دما محسوب می شوند.

– سنسورهای فشار صنعتی:

سنسورهای فشار صنعتی سری PT211 این شرکت برای اندازه گیری فشار و کنترل در دمای نرمال بسیار مناسب هستند. این محصولات برای کمپرسورها، سیستم های هیدرولیکی، ماشین‌های ساخت و تولید، ساخت کشتی، سیستم‌های تأمین آب، منسوجات نبافته و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارند. سنسورهای فشار در دمای نرمال مدل های PT211B و PTF211B و PT211A را شامل می شوند که دارای درجه ثبات و پایداری و میزان تبدیل فشار متفاوت هستند.

– کنترل کننده دما:

کنترلرهای دمای سری PID سند الکترونیک از نوع دیجیتال و هوشمند بوده و متناسب با دیدترین فن آوری ها طراحی شده اند. این محصولات در صنایع نفتی، شیمیایی، ساخت کاغذ، صنایع روشنایی، متالورژی، عملیات حرارتی و سایر حوزه ها کاربرد دارند.

– نمایشگر فشار دیجیتال:

این محصول دیجیتالی SAND دارای عملکرد کالیبراسیون خودکار، و تصحیح خطای دقیق است، دارای چهار نمایشگر دیجیتال دولایه و دو رنگ است، انواع مدل های آلارم را داراست، خروجی تک و دو خط دارد، سیگنال خروجی خطی ولتاز و جریان متنوع دارد، دارای رابط های ارتباطی قدرتمند است و حداقل ۳۰۰۰ ساعت عملکرد مفید و بدون مزاحمت را دارا می باشد.

– نمایشگر اندازه گیری دوگانه دما و فشار:

این محصول نیز تمام ویژگی های محصول فوق را دارا می باشد، با این تفاوت که هم نشان گر دماست و هم فشار. البته قابلیت عملکردی بدون مزاحمت این محصول بیشاز ۲۰۰۰۰ ساعت است و با انواع سیگنال های ورودی فشار سازگاری دارد.

موارد ذکر شده اهم محصولات شرکت SAND Electronics به شمار می روند و محصولاتی دیگر نظیر کنترل کننده فشار دیجیتال هوشمند در سری PS9016، سنسور توزین لودسل و از این قبیل هم مشمول تولیدات این شرکت چینی می شوند.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان تأمین کننده قطعات الکترونیکی، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به این محصولات آمادگی کامل جهت تحقق نیاز مشتریان محصولات شرکت سند الکترونیک را داراست. گروه صنعتی کاسپین نمایندگی این شرکت چینی را بر عهده دارد و قادر است کلیه نیازهای شما در خصوص خدمات و محصولات Sand Electronics را در اسرع وقت با کمترین هزینه برآورده سازد.

لینک سایت سند

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است. 

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,595
فهرست