شرکت پیلز (PILZ) تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. شرکت پیلز (PILZ) تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی

 

از میان برندهای اتوماسیون صنعتی شرکت آلمانی پیلز (PILZ) از برندهای صاحب نام و معتبر جهانی می باشد که تجربه ای تقریبا طولانی در این زمینه دارا می باشد. این شرکت که در حال حاضر حدود ۴۰ زیر مجموعه را در سرتاسر جهان داراست در سال ۱۹۴۸ در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و رله های صنعتی (Industrial Relay) فعالیت خود را آغاز کرد و در دهه ۱۹۶۰ میلادی سمت و سوی فعالیت های خود را به تولید تجهیزات کنترل الکترونیکی، ابزارهای مونیتورینگ و بازرسی و کنترل کننده های قابل برنامه ریزی منطقی یا پی ال سی  (PLC) سوق داد. این شرکت به مرور هم دامنه فعالیت های خود و هم طیف محصولات خود را گسترش داد و تبدیل به یک برند معتبر در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی گردید.

بر حسب این سوابق شرکت پیلز اکنون تولید کننده انواع تحهیزات اتوماسیون صنعتی می باشد که در بازار جهانی با اقبال بالایی مواجه شده اند و مشتریان داخلی محصولات اتوماسیون صنعتی نیز در حال حاضر به بهره گیرندگان از محصولات برند پیلز (PILZ) تبدیل شده اند. بر این اساس گروه صنعتی کاسپین نیز طی سال های اخیر به تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی پیلز تبدیل شده است و اکنون نمایندگی فروش و خدمات محصولات اتوماسیون صنعتی پیلز بر عهده گروه صنعتی کاسپین می باشد. برخی از محصولات این شرکت که در بازار داخلی با اقبال و حسن توجه بیشتری مواجه شده اند را می توان به شرح زیر برشمرد:

– انواع سنسور (Sensor) با فن آوری پیشرفته که دارای ویژگی های منحصر به فرد و جامع و کاملی می باشند. سنسورهای این شرکت دارای قابلیت های کاربردی گسترده در زمینه های متفاوت می باشند و از این نظر مشتریان در زمینه های صنعتی و خدماتی مختلف می توانند بر حسب اقتضائات کاری خود از سنسورهای شرکت پیلز نهایت بهره را ببرند. این سنسورها باعث صرفه جویی در زمان، هزینه ها، نیروی انسانی و ضریب ریسک فرایندها می شوند و به همین دلیل باعث جلب نظر مشتریان شده اند. سنسورهای شرکت پیلز (PILZ) در زمینه های مکانیکی، مغناطیسی، RFID، اپتیک و انواع دوربین ها بیشترین کاربرد را دارند.

– انواع رله ها و ابزارهای کنترلی که منطبق با نیاز مشتریان در صنایع و خدمات مختلف و با قابلیت اطمینان بسیار بالا هستند.

– کنترل کننده های کوچک قابل تنظیم که محصولاتی با کاربردهای فراوان می باشند و قابلیت تطبیق بر حسب مشخصات فنی تجهیزات و ماشین آلات شما می باشد. این محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت پیلز دارای قابلیت ارتقا بوده و در مقایسه با سایر ابزارهای اتوماسیون صنعتی مشابه بسیار مقرون به صرفه تر، کم جا تر و دارای سرعت پردازش بیشتر هستند.

– سایر کنترل کننده ها که بر حسب تجارب و سوابق شرکت پیلز در زمینه تولید کنترلرها، دارای کیفیت و قابلیت کاربردی گسترده هستند. با استفاده از این ابزارها می توان ابزارها و مکانیزم ها در سایزهای مختلف را به بهترین و مطمئن ترین شکل ممکن ارزیابی و تحت کنترل قرار داد.

– سرو درایو (Servo Drive) یا سیستم های درایو (Drive System) شرکت پیلز از دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی این شرکت می باشند که ابزارهایی بسیار مطمئن و کارآمد برای خودکار کردن فرایندهای مکانیکی ماشین آلات مشتریان می باشند. این ابزارها دارای قدرت ذخیره انرژی بالا بوده و کمترین میزان انرژی را برای عملکرد نیاز دارند، اما در عین حال بهترین کارآیی مورد نیاز یک سیستم سرو را دارا هستند و از همین رو نزد مشتریان از جذابیت بالایی برخوردارند.

– سیستم های مکاترونیکی شرکت پیلز امکانات استاندارد برای برقراری سازگاری در کنش متقابل میان فرایندهای انسانی و روباتیک را دارا می باشند و از این لحاظ قابلیت و کارایی بالایی را دارا هستند. سیستم های مکاترونیک شرکت پیلز روز به روز در ارتقای فن آوری و اتوماتیزه کردن فرایندها ضریب ایمنی بالاتری را به دست می آورند و از این حیث ساز و کارهای کنترل و پایش در آن ها روز به روز امن تر و مطمئن تر می شود.

– شبکه ها: ذیل این سری تجهیزات شرکت پیلز اجزای سیستمی استفاده کنندگان به بهترین شکل ممکن به هم شبکه می شوند و به این ترتیب شبکه ارتباطات خودکار فنی واحدهای صنعتی شفاف تر و قدرتمندتر خواهد شد. این سری تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت پیلز دارای سیستم های فضایی ایمن، سیستم های اینترنت داخلی و سیستم های تشخیصی مناسب دستگاه ها و ماشین آلات بوده و از این حیث می توانند بر تسهیل فرایندها و ارتباط میان آن ها یاری رسان باشند.

– عملیات و بازرسی: این شرکت دارای تجهیزات مناسب اتوماسیون صنعتی به منظور عملیات و بازرسی فرایندها می باشد و مشتریان می توانند به فراخور نیاز از آن ها بهترین بهره را بگیرند. سنسورها، کنترل کننده ها و فن آوری های سرو درایو از جمله تجهیزات اتوماسیون صنعتی هستند که در صورت استفاده بهینه و سیستمی از آن ها می توان فرایندهای اجرایی و عملیاتی را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند و آن ها را تحت کنترل و بازرسی قرار داد. این ابزارها کمترین زمان واکنش به تغییر متغیرها را داشته و به این ترتیب در حفظ ایمنی نیروی کار، ماشین آلات و فرایندها دارای نقش حائز اهمیتی هستند.

لیست فوق شرحی خلاصه از عمده محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت پیلز محسوب می شود. از این لیست سری محصولات سنسور و سرو درایو این شرکت از اقبال بالایی نزد مشتریان برخوردار بوده و همین امر گروه صنعتی کاسپین را به برقرار ارتباط تنگاتنگ با این شرکت و دفاتر آن در منطقه ترغیب کرد. در حال حاضر ما نمایندگی فروش، خدمات پس از فروش، گارانتی، نصب و راه انداری، تعمیر و سایر خدمات این شرکت را در سطح کشور دارا می باشیم و آمادگی داریم نیاز مشتریان در زمینه های مذکور را براورده سازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر کافی است با شماره همراه 09120342715 تماس حاصل نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از محصولات این شرکت، نیازهای خدماتی خود را مطرح نمایید. گروه صنعتی کاسپین تعهد می دهد که کلیه نیازهای شما اعم از استعلام قیمت، تأمین محصول و سایر خدمات مربوطه را در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن در اختیار مشتریان قرار دهد و مسئولیت سرویس های جانبی و تمام خدمات پس از فروش را بر عهده می گیرد.

لینک سایت پیلز

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,174
فهرست