نمایندگی محصولات فونیکس کانتکت (Phoenix contact)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی محصولات فونیکس کانتکت (Phoenix contact)

 

شرکت فونیکس کانتکت (Phoenix contact) شرکت دیرپای آلمانی تأسیس شده در سال ۱۹۲۳ از دیگر برندهایی است که در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی، شبکه ارتباطات متقابل و رابط ها ید طولایی دارد. این شرکت فعالیت خود را به عنوان آژانس بازرگانی خرید و فروش محصولات الکتریکی آغاز کرد، اما با گذر زمان و ضمن ادغام با برخی واحدهای دیگر فعال در زمینه مرتبط تبدیل به تولید کننده تجهیزات الکتریکی گردید. شرکت فونیکس کانتکت به موازات ارتقای فن آوری های الکتریکی و اتوماسیونی به خوبی خود را با بازار رو به گسترش جهانی تطبیق داد و تبدیل به یک برند معتبر در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی و نظیر آن شد.

این شرکت از ارتقا دهندگان بلوک های ترمینال، رله ها، اتصالات، پشتیبانی انرژی، کنترلرها، PLC ها، سیستم های ورودی/ خروجی، اترنت صنعتی، بلوک ترمینال های PCB و کانکتورها و محصولاتی از این دست است و عمده مشتریان فونیکس کانتکت نیز برندهای صاحب نامی همچون Modbus ،DeviceNet ،CANopen ،PROFIBUS و PROFINET به شمار می روند. این گستره وسیع دامنه بالای محصولات و خدمات شرکت فونیکس را نشان می دهد؛ وجود ۷ مرکز ساخت، ۵۰ مرکز فروش در سرتاسر دنیا نشان دهنده وسعت محصولات و خدماتی است که این شرکت بزرگ آلمانی ارائه می دهد. فونیکس به خوبی خود را با الزامات تجاری و صنعتی جدید وفق داده است و با گستردن خدمات خود از سطح تولید با کیفیت، به توزیع و خدمات گسترده، توانسته است بازار قابل توجهی برای خود مهیا کند. خدمات پشتیبانی تولید شامل خدمات فنی، خدمات مشتریان و خدمات مشاوره، خدمات در زمینه فروش و تأمین بازار، و سایر خدمات نظیر گارانتی و وارانتی و آموزش در دستور کار فونیکس کانتکت قرار دارد و با انواع رویه ها در تمامی سطوح، از انتشار کاتالوگ ها و بروشورهای آموزشی و راهنمایی، تا مشاوره های تماسی و حضوری توانسته است نظر مثبت و اطمینان مشتریان در اقصی نقاط دنیا را جلب کند.

صنایع بهره گیرنده محصولات فونیکس کانتکت

تنوع بالای محصولات فونیکس تقریبا به هر واحد و زمینه صنعتی این فرصت را می دهد که از به نوعی از این محصولات بهره ببرد، اما بیشترین بهره گیرندگان از تجهیزات فونیکس صنایع زیر هستند:

– صنایع خودرو

– انرژی خورشیدی

– تجهیزات هوشمند ساختمان ها

– مدیریت آب

– انرژی های بادی

– زیرساخت های حمل و نقل

– مدیریت نفت و گاز

محصولات فونیکس در هر یک از این فیلدها خدمات خاص خود را خواهند داشت. برای مثال درحوزه نفت و گاز فونیکس محصولاتی باکیفیت در زمینه امنیت، شبکه های صنعتی، ارتباطات از راه دور، و تغذیه انرژی مورد نیاز برای در دسترس کردن فرایندهای کنترلی در اختیار قرار می دهد که نقش زیادی در اتوماتیزه کردن و ارتقا و تسریع فرایندهای نفت و گازی ایفا خواهند کرد.

محصولات فونیکس کانتکت

محصولات شرکت آلمانی فونیکس که عمدتا در زمینه اتوماسیون صنعتی هستند به طور کلی شامل لیست زیر می شود:

 کابل ها و خطوط: این محصولات در انواع کابل های مسی، کابل های FO، کابل های فوتوولتائیک، کابل های عمومی، کابل های سفارشی مشتری، و کابل ها و سوکت های شارژ تولید و روانه بازار می شوند.

 تکنولوژی شارژ برای تحرک اینترنتی: این دسته محصولات فونیکس کانتکت نیز شامل کابل ها و سوکت های شارژ، کنترل کننده های شارژ، نرم افزارهای مدیریت شارژینگ و کیت های استارتر برای ایستگاه های شارژ تولید می شوند.

 کانکتورها و اتصالات: شرکت فونیکس تولید کننده انواع کاکنتورهای بورد به بورد، کابل ها و سوئیچ های شارژ، کانکتورهای مداری، کانکتورهای دیتا، بلوک ترمینال های پر جریان، سیستم های نصب، بلوک ترمینال های PCB، و کانکتورهای مستطیل شکل است.

 ابزارهای سوئیچ الکترونیک و موتور کنترل: این محصولات نیز شامل سیستم های مدیریت موتور و ماشین، استراتر موتور، و بوردهای توزیع انرژی می شود.

 ایمنی کاربردی: ماژول های ایمنی، ورودی ها و خروجی های امن، فن آوری های کنترل ایمن، استارترهای موتور ایمن، منابع ایمن تغذیه و پشتیبانی انرژی، ماژول های رله ایمن و سوئیچ های امن از جمله محصولات فونیکس کانتکت در این زمینه هستند.

– رابط های انسان ماشین یا HMI ها و PC ها: فونیکس کنتاکت تولید کننده انواع HMI ها و PC های صنعتی برای نواحی خطرناک و مستعد احتراق و انفجار، HMI ها و PC های صنعتی برای کار در نواحی صعب و خشن، HMI های صنایع دریایی، و دیگر اقسام رابط های انسان ماشین و PC های صنعتی است.

 فن آوری ارتباطات صنعتی: سیستم های وایرلس صنعتی، اترنت های صنعتی و ارتباطات راه دور از جمله محصولات خدمات ارتباطی فونیکس کانتکت برای صنایع مختلف است.

 روشنایی و سیگنال رسانی: لامپ های کنترل کابین، سیستم های کنترل روشنایی، لامپ های ماشین آلات، لامپ های سیگنالی برای صنایع دریایی و سیستم های روشنایی برج برای ژنراتورهای توربین بادی از جمله محصولات سیستم روشنایی فونیکس به شمار می روند.

 علامت و برچسب گذاری: در این زمینه نیز فونیکس تولید کننده انواع نرم افزارها و سخت افزارها شامل پرینترهای متحرک، سیستم های برچسب گذاری و علامت گذاری ویژه است.

 اندازه گیری  و فرایندهای کنترلی: این فیلد که از مهم ترین فیلدهای کاربردی صنایع است انواع کنترل کننده ها، سیستم های اندازه گیری جریان و ولتاژ، اندازه گیری انرژی و قدرت، نشانگرهای فرایندها و ابزارهای میدانی، رله های مونیتورینگ و مونیتورینگ های سیستم خورشیدی را شامل می شود.

– انواع PLC و سیستم های ورودی/ خروجی: شرکت فونیکس کانتکت تولید کننده انواع کنترل گرهای قابل برنامه ریزی منطقی یا PLC در زمینه های مختلف نظیر کاربردهای عمومی، زیرساخت های ساختمانی و سیستم های رله قابل برنامه ریزی منطقی است. سیستم های ورودی / خروجی این شرکت نیز در نصب های میدانی و کنترل های کابین مورد استفاده قرار می گیرند.

سنسورها و کابلینگ های فعال ساز: انواع کانکتورها، کابل های اسمبل شده، جعبه های توزیع، کابل ها و کانکتورهای ولو، تزویع کننده ها و آداپتورها، و انواع کابل ها و سنسورها با کاربردهای ویژه از جمله محصولات فونیکس در این زمینه هستند.

فونیکس کانتک علاوه بر محصولات فوق تولید کننده انواع بلوک ترمینال های pcb و کانکتورهای pcb، ابزارهای محافظتی، ماژول های رله، سنسورها، کابلینگ سیستم برای DC ها و PLC ها، ابزارهای مونیتورینگ، و محاسبات ابر صنعتی نیز می باشد. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی فعال فونیکس کانتکت ضمن معرفی محصولات این برند بزرگ آلمانی، آمادگی خود جهت ارائه تمامی محصولات و خدمات این شرکت را اعلام می کند و اطمینان می دهد که تمامی مراتب درخواستی مورد نظر مشتریان گرامی در اسرع وقت، به صورت تخصصی و کارشناسی و با کمترین هزینه ممکن تحقق خواهد یافت.

لینک سایت فونیکس

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 2,446
فهرست