۱-    پنل های مجتمع (Integrated HMIs):
پنل های سری NA رابط گرافیکی ماشین و به عنوان بخشی از پلتفرم Sysmac هستند. این مدل ها دارای صفحه نمایشی پهن از ۷ تا ۱۵ اینچ و رنگ تصویر ۲۴ بیتی در فرمت TFT می باشند. سری NA از سری های سازگار با کنترلرهای سری NJ می باشند.
۲-    Scalable HMIs:
پنل های سری NS یک محدوده وسیع از ۷/۵ تا ۱۵ اینچ را در فرمت TFT در بر می گیرند. برنامه ریزی ساده با نرم افزاری که ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهد، نیز از قابلیت های این سری است. بسیاری امکانات ارتباطی نظیر پورت شبکه، سازگاری بسیار خوب با PLC ها و تجهیزات امرن، طراحی صفحه بسیار ساده و نور پس زمینه با عمر ۷۵۰۰۰ ساعت از جمله ویژگی های این سری می باشند.
۳-    Compact HMIs:
پنل های سری کامپکت، شامل خانواده NB می شوند. استفاده از این سری آسان و از نظر هزینه به صرفه می باشد و در سایزهای ۳/۵ تا ۱۰ اینچ موجود می باشند. پنل های سری NB ویژگی هایی مفید و کیفیت تصویر خوبی را ارائه می دهند که آنها را برای کاربرد های مختلفی مانند ماشین های بسته بندی نیمه اتوماتیک و یا کاربردهای بزرگتر مانند ماشین های بسته بندی در خطوط تولید یا ماشین های پرکن ایده آل می سازند.
۴-    سری ترکیبی:
پنل های سری ترکیبی امرن شامل پنل های سری NS (در محدوده ۷/۵ تا ۱۲/۱ اینچ) در ترکیب با PLC های سری CJ1، یک رابط شبکه و یک رابط شبکه استاندارد ثانویه (مانند Profibus و DeviceNet) می باشند. البته گزینه ای دیگر امکان قرار گرفتن یک واحد اکسپنشن در کنار این مجموعه می باشد.
۵-    پنل های کامپیوتری:
این سری در واقع کامپیوتر های صنعتی با نام تجاری Dyalox می باشند که استانداردهای جدیدی را در مورد اطمینان در محیط های صنعتی مورد تقاضا ارائه می دهند. در این سری منابع ایجاد کننده خلل در کار، همچون فن های خنک کننده حذف شده اند و فقط تجهیزات با کیفیت بالا استفاده شده اند تا تضمین کنند که همه قسمت های پنل در محیط های صنعتی به درستی کار خواهند کرد.
۶-    Function-Key HMIs:
در این سری کلید های مبتنی بر متن در یک یا دو ردیف موجود هستند. این سری از پنل ها برای کاربرد در محیط هایی همچون واحدهای نقاشی و رنگرزی مناسب هستند. این سری همچنین برای مکان هایی که استفاده ساده مطرح است و همچنین در کاربردهایی که داده های ورودی به صورت عددی زیاد است توصیه می گردد.

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

4.5/5 - (2 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,207
فهرست