اتوماسیون صنعتی؛ فروش سرو موتور میتسوبیشی

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. اتوماسیون صنعتی؛ فروش سرو موتور میتسوبیشی

 

اتوماسیون صنعتی و فرآورده های آن از مهم ترین دستاوردها در افزایش و ارتقای بهره وری واحدهای صنعتی بوده است. انواع خدماتی که محصولات اتوماسیون صنعتی به واحدهای صنعتی ارائه داده اند توانسته است به اتوماتیزه کردن فرایندها منجر شده و بسیاری از خطاها و سوء کارکردهای انسانی و مکانیکی را رفع کند. سرو موتورها (Servo Motor) از جمله محصولات اتوماسیون صنعتی هستند که در این زمینه بسیار کاربردی بوده اند. سروو موتور در واقع یک ابزار اتوماسیونی است که همچون خدمتکار دستورات را می گیرد و با تنظیم سرعت و راستا و جهت و گشتاور حرکت ابزار و قطعات، به دقیق ترین شکل ممکن حرکت مورد نظر را به ماشین آلات القا می کند و به این ترتیب فرایندهای حرکتی با بیشترین دقت و کیفیت تحت کنترل فرایندهای مدیریتی یک واحد صنعتی قرار می گیرند.
شرکت های بزرگ متعددی تولید کننده تجهیزات و انواع مدل های سرو موتور می باشند. یاسکاوا، فانوک، تکو و امرن از جمله این واحدها هستند که مدل های متنوعی از سرووموتورها را تولید می کنند اما شرکت میتسوبیشی الکتریک (Mitsubishi Electric) از برجسته ترین واحدها در زمینه تولید این قسم محصولات اتوماسیون صنعتی قلمداد می شود. محصولات سروو موتور شرکت میتسوبیشی از نوع AC بوده و برای طیف گسترده ای از ماشین آلات و ابزار قابلیت کاربردی دارند. سرو موتورهای شرکت میتسوبیشی از مدل MELSERVO بوده و دارای سیستم های پیشرفته و بسیار انعطاف پذیر هستند. این سرو موتورها دارای موتورهای متنوع از جمله گردشی، خطی و درایو مستقیم است که از طریق شان ماشین بهترین عملکرد را در کار خواهد داشت. انواع سری های سروو موتور MELSERVO شرکت میتسوبیشی الکتریک را می توان به شرح زیر برشمرد:
۱)    سرو موتور سری MELSERVO-J4:
این سری از سروو موتورهای شرکت میتسوبیشی الکتریک نه تنها سریع ترین، بلکه مطمئن ترین و به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه ترین سروو موتورهای این شرکت می باشند. این سری از محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت میتسوبیشی خود دارای انواع مختلفی می باشند. محصولات سروو آمپلیفایر (Servo Amplifier) دارای رابط هایی است که قابلیت کاربرد عمومی و متنوع دارند. این محصول با استانداردهای ایمنی کاملاً مطابقت دارد و در زمینه های متعدد نظیر ساخت LCD ها، ابزارهای ماشینی، ربات ها و ماشین های فرایندهای غذایی قابل استفاده می باشد. دیگر انواع سرو موتورها از این سری عبارتند از سروو موتورهای گردشی و خطی و درایو مستقیم. سروو موتورهایی که دارای موتور درایو مستقیم هستند دارای مزایای عدیده ای نسبت به سایر آیتم ها می باشند؛ فضای مورد نیاز برای نصب شان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، فرایند نگهداری و تعمیرات ماشین تسهیل می شود چرا که دیگر نیازی به جابجایی عناصر آن نیست، دقت فرایندها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و از آن جا که حرکات این سرو موتور بهینه و اثربخش هستند انرژی ماشین به بیشترین میزان ممکن محفوظ می ماند.
۲)    سرو موتور سری MELSERVO-JE:
این سری از سروو موتورهای شرکت میتسوبیشی نیز دارای قابلیت کاربردی بالا بوده و تقریباً برای تمامی ماشین ها می توان از آن ها استفاده کرد. همچنین طریقه استفاده از آن ها نیز آسان می باشد. این مجموعه  از تجهیزات اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و بازار جهانی را تحت تأثیر خود قرار داده اند. این تجهیزات دارای تنظیمات پیشرفته تک لمسی بوده و از این رو برای تنظیم فرایندها نیازی به کامپیوتر شخصی نیز وجود ندارد. سری MELSERVO-JE از سرو موتورهای میتسوبیشی دارای قدرت تشخیص بسیار عالی بوده و دارای تلورانس بالا در مقابل خطاهای لحظه ای می باشد. همین امر طول عمر این دسته از تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت میتسوبیشی الکتریک را افزایش داده است. این محصولات مطابق با استانداردهای جهانی بوده و دارای سطح بالایی از پشتیبانی از جانب شرکت میتسوبیشی هستند. از این ابزار اغلب در ماشین های بسته بندی، ساده سازی فرایندهای ماشین آلات و ابزار صنعتی، ماشین آلاتی که درپوش کپ روی محصولات می گذارند، سیستم های تست و ارزیابی و نظایر آن استفاده می شود اما چنان که اشاره شد قابلیت کاربردی شان باعث می شود طیف گسترده ای از کاربردها را شامل شوند. این نوع از سروو موتورهای میتسوبیشی نیز دارای دو نوع سرو موتورهای آمپلیفایر و سرو موتورهای گردشی بوده و به بازار ارائه می شوند.
۳)    سرو موتور سری MELSERVO-JN:
این سری از سروو موتورهای شرکت میتسوبیشی الکتریک قابل تنظیم و هماهنگ سازی برای طیف متنوعی از کاربردهاست. برآورد بارگیری نرخ اینرسی لحظه ای موتور، تنظیمات و مواردی از این قبیل را می توان به سادگی و به صورت اتوماتیک از روش تک لمسی به انجام رساند. تنظیم آسان و دنده الکترونیکی این تجهیز اتوماسیون صنعتی شرکت میتسوبیشی از دیگر ویژگی های این سری از سروو موتورها می باشد. از طرفی پاور این سروو موتور را می توان به سادگی و بدون نیاز به ابزارآلاتی نظیر پیچ گوشتی و غیره پشتیبانی کرد. این نوع از سروو موتورها در صفحاتی که دارای حرکت در دو راستای محورهای x و y هستند بسیار قابل کاربرد هستند. سرعت پردازش سروو موتورهای MELSERVO-JN در این زمینه بسیار بالا بوده و دقت کافی را نیز دارند. نوار نقاله ها دیگر مواردی هستند که سرو موتورهای مذکور در آن ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. لودرها، تخلیه کننده ها و فیدرها یا تغذیه کننده ها نیز دیگر ماشین آلاتی هستند که از سرو موتورهای مذکور استفاده می کنند. سروو موتورها موقعیت بندی قطعات ماشین آلات مذکور را با سرعت و دقت تنظیم می کنند. در این زمینه بهترین نوع سروو، سرو موتورهای آمپلیفایر شرکت میتسوبیشی محسوب می شود. از این سروو موتورها در ماشین های نساجی نیز بسیار استفاده می شود. دقت و سرعت بالای این تجهیزات اتوماسیون صنعتی اصلی ترین دلیل استفاده از آن ها در ماشین آلات نساجی است. از آن جا که این ماشین ها با سرعت بالا کار می کنند و عملکردشان مستلزم دقت بسیار بالاست استفاده از سرو موتورهای MELSERVO-JN شرکت میتسوبیشی الکتریک یکی از بهترین گزینه ها برای رفع نیاز ماشین های مذکور است. از تجهیزات اتوماسیون صنعتی مذکور همچنین در ربات ها نیز بسیار استفاده می شود.
۴)    سرو موتور سری MELSERVO-J3:
این سری از سروو موتورهای شرکت میتسوبیشی الکتریک نیز همچون موارد فوق دارای دامنه کاربردی بالایی می باشند. این تجهیز اتوماسیون صنعتی دارای سرعت پردازش بالا، فشردگی و کم جایی، سرعت و دقت عملکردی بسیار مناسب و سیم کشی انعطاف پذیری می باشد، و به همین روی می تواند عملکرد ماشین آلات را به صورت پایدار ارتقا و بهبود دهد. همین ویژگی ها به سروو موتور مذکور قدرت واکنش سریع داده و از این لحاظ بسیار قابل اتکا و اعتماد می باشد. تنظیمات این دستگاه برای داشتن عملکرد بهینه متناسب با دستگاهی که روی آن نصب می شود نیز از دیگر ویژگی های این سروو موتور می باشد که قابلیت کاربردی آن را گسترش داده است.
به طور کلی سرو موتورهای تولیدی شرکت میتسوبیشی الکتریک از قابل اعتمادترین محوصلات اتوماسیون صنعتی در بازار به شمار می روند و رضایت مشتریان از این دسته فرآورده های شرکت میتسوبیشی را می توان از استقبال شان دریافت. در صورت نیاز به سروو موتورهای شرکت میتسوبیشی الکتریک یا درخواست کسب هر گونه اطلاعات در این خصوص می توانید با گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل کرده و نسبت به کم و کیف و عملکرد این تجهیزات اطلاعات کسب کنید. ضمناً ما آمادگی دریافت سفارشات شما و اعلام استعلام قیمت در اسرع وقت را داریم و در صورت نیاز ظرف کوتاه ترین زمان ممکن محصولات سروو موتور این شرکت ژاپنی را تأمین و تحویل مشتریان گرامی می دهیم.

لیک سایت میتسوبیشی

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 995
فهرست