نمایندگی ابزارهای اندازه گیری لوترون (Lutron)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی ابزارهای اندازه گیری لوترون (Lutron)

گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده محصولات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکتریکی، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و قطعات صنعتی برای مشتریان در سرتاسر کشور می باشد. دامنه گسترده محصولات مورد ارائه ما در کنار برندهای متعددی که ارائه خدمات و محصولاتشان را بر عهده داریم ما را به نیازها و الزامات مراکز صنعتی و خدماتی به خوبی آشنا کرده است و به پشتوانه این اندوخته آماده ایم بهترین مشاوره در زمینه انتخاب بهترین محصولات مورد نیاز مشتریان را در اختیار قرار دهیم.

تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از جمله تجهیزات فناورانه حساسی هستند که نقش حائز اهمیتی در فرایندها و تولید محصولات ایفا می کنند. از این رو گروه صنعتی کاسپین افزون بر جلب رضایت و تحقق مطلوبیت مشتری، بر ارائه محصولاتی با کیفیت از برندهایی معتبر، خود را به ارائه محصولات باکیفیت از برندهای معتبر نیز متعهد می داند و برند تایوانی لوترون (Lutron) یکی از آنهاست. شرکت لوترون فعالیت خود را در سال 1976 با تولید شمارنده دیجیتال فرکانس آغاز کرد و به تدریج دامنه محصولات خود را به انواع کلمپ متر، سرعت سنج دیجیتال، ظرفیت سنج دیجیتال، وات متر دیجیتال و بسیاری محصولات دیگر افزود. برند لوترون اکنون یک برند جهانی محسوب می شود و محصولات آن در بیش از 80 کشور در جهان صادر می شود. این شرکت با اخذ گواهی مدیریت کیفیت ISO9001 کیفیت فرایندها و محصولات خود را تضمین کرده است و با تشکیل تیم های مطالعاتی تحقیق و توسعه محصولاتی فناورانه با تکنولوژی نوین و طراحی نوآورانه و منحصر بفرد به بازار ارائه می کند.

محصولات لوترون

تنوع محصولات لوترون بسیار بالاست و همگی دارای کیفیت، دوام و متناسب با نیازهای روز مشتریان طراحی شده اند. در ادامه به معرفی برخی از این محصولات می پردازیم:

– نشتی سنج: در مدل های DL-6054 و DL-9954 تولید می شود. مدل دوم این محصول دامنه سنجش خودکار دارد.

– کیفیت سنج هوا: این محصولات در مدلهای مختلف قابلیت اندازه گیری مونوکسید کربن، دی اکسید کربن، دما، رطوبت و مواردی از این دست را دارند. داده های سنجش شده قابلیت ثبت و ذخیره دارند، و برخی مدلهای آن امکان نصب کارت حافظه جانبی نصب USB دارند. کیفیت سنج ها در سری های AQ (کیفیت سنج هوا)، Q2H (سنجش اکسیژن)، PM (مانیتورینگ کیفیت هوا)، CO2 (CO2 سنج)، COH (CO سنج)  و دیگر سری ها هستند که هر یک در مدلهای متنوع تولید و روانه بازار می شوند.

– بادسنج: این دستگاه در مدل AM-4100B تولید می شود و قابلیت اندازه گیری باد تا سرعت 35 متر بر ثانیه را دارد. بادسنج همچنین دمای باد را نیز اندازه می گیرد.

– فشارسنج یا بارومتر: سری ABH این محصول در دو نوع 4224 و 4225 تولید می شود. اندازه گیری سرعت، فشار، RH و دما از ویژگیهای این سری است. همچنین مدل PHB این محصول نوع مدادی است. سری LM-9000 این محصول 7 کاربرد دارد: بادسنج است، جریان هوا را اندازه می گیرد، نور، فشار، رطوبت، و دما از دیگر پارامترهای اندازه گیری این محصولند. مدلهای سری MHB بارومترها USB می خورند و قابلیت اندازه گیری رطوبت و دما را نیز دارند.

– چکر/ شناسه کابل: این محصول در مدل CB-933 تولید می شود و شناسنده کابل است.

– تستر خودرو: اندازه گیری ولتاژ، جریان، فضای خلأ و پارامترهایی از این دست کارکرد تسترهای ورودی متنوع شرکت لوترون می باشند.

– کلمپ متر: این محصولات در انواع سریها با قابلیت پاورمتر، کلمپ متر برای پاور بالا یا پایین و غیره تولید می شوند و در دو سری PC و CWF تولید می شوند.

– تستر زمین: این محصول در مدل ET-3000 تولید شده و مقاومت و ولتاژ زمین را محاسبه می کند.

– تسترهای میدانهای الکترومغناطیسی که در سری EMF مدلهای 828، 840، 824، 8218SD و نظایر آن تولید می شوند.

– میدان سنج الکترواستاتیک که در مدل ESF-106 تولید می شوند و دارای سیستم آلارم ولتاژ بالاست. این محصول تا 1 اینچ را اندازه گیری می کند.

– شمارنده فرکانس: این محصول در انواع هندهلد یا دستی، میزی، پنلی و … تولید می شود.

– سختی سنج میوه

– مبدل رطوبت: سری CT-2102 این محصول کنترلر، آلارم و نشانگر دارد، مدل TR-RH2W مبدل دوسیمی می باشد و مدل TPRH-301 آن مبدل رطوبت و دما محسوب می شود.

– تستر عایق: این محصول نیز در مدلهای DI-6300 ،6300A ،6400 تولید و روانه بازار می شود.

– روشنایی سنج: این محصول در سری LX و در انواع 2 دامنه ای تا 5 دامنه ای تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

– سنسور عکس که در مدل PI-06 تولید می شود.

– سنسور فشار که تا 400 بار را سنجش می کند و در مدل PS-100XXBAR تولید میشود.

– سنسور مجاورتی که در مدل PX-01 و PX-02 یا مینی سنسور تولید میشود.

– لرزش سنج که در سریهای VB ،VTو PVB تولید می شود.

– تستر موتور چرخشی 3 فاز که در سری RT تولید می شود و مدل 616 آن دارای نمایشگر LCD است.

– ظرفیت سنج که مدل DM-9023 آن از نوع حرف های و TLSM-15 آن از نوع SMD است.

– کنترلرها که در انواع کنترلر RPM، کنترلر رطوبت و دما، کنترلر PH، کنترلر RS-232، مبدل فشار 2 سیمی، مبدل رطوبت دو سیمی، پاورکنترلر، کنترلر فشار و دیگر انواع تولید میشود.

– دتکتور نشتی سنج مایکرو ویوها

 – رطوبت سنج چوب، بتن، الوار، کاغذ، گچ و …

– ثبت کننده داده

– پاورمتر خورشیدی

– انواع دماسنج یا ترمومتر: این محصولات در نوع مدادی و ترموکوپل تولید میشوند. ترمومتر مدادی در سریهای AM ،PHB ،PHT ،PTM و PST تولید می شود و رطوبت، دما، باد، سرعت هوا و پارامترهایی از این دست را اندازه می گیرد. ترموکوپل ها هم در سریهای TM ،TP و TC تولید می شوند.

آنچه اشاره شد فقط بخشی از دامنه گسترده محصولات لوترون بود، بنابراین جهت آشنایی بیشتر می توانید با شماره ها و مجاری ارتباطی ما در شبکه های اجتماعی تماس حاصل فرمایید. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی محصولات اندازه گیری و ابزار دقیق لوترون آماده است محصولات مورد نیاز شما از این برند را با کمترین قیمت در دسترستان قرار دهد و کلیه خدمات جانبی این شرکت اعم از آموزش، نصب، تعمیر، تعویض، گارانتی و مشاوره های فنی را در اختیارتان بگذارد.

لینک سایت Lutron

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 374
فهرست