گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و قطعات الکترونیکی در سراسر کشور، از تأمین کننده خازن های شرکت Itelcond بشمار می رود. شرکت ایتلکوند در سال ۱۹۷۶ در ایتالیا به منظور تولید خازن تأسیس شد و با ایجاد یک فناوری شناور، ضمن برنامه ریزی دقیق بازار خرید، فروش و ایجاد یک زنجیره تامین کارآمد و اثربخش تبدیل به یکی از برندهای صاحب نام جهانی در زمینه تولید خازن شد. محصولات این شرکت انواع خازن های آلومینیومی را شامل میشود که در صنایع مختلف کاربرد دارند.

این توانایی ها Itelcond را موفق به شناسایی دقیق بازار، کاوش نیازهای تحقق نیافته مشتریان، طراحی و تولید محصولات جدید با فناوری بالاتر، و تولید انبوه آنها در کمترین زمان ممکن کرده است. اخذ گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و استاندارد ایمنی و بهداشت ISO14002:2015 نشان از اهتمام Itelcond به ایجاد یک نظام یکپارچه مدیریتی جهت تحقق مطلوبیت برای مشتری ضمن تمرکز بر شاخصهای ایمنی در فرایندها دارد.

خازن های آلومینیومی ایتلکوند در صنایع مختلف به وفور استفاده می شود، اما عمده کاربردهای این خازنها را می توان به منظورهای زیر برشمرد:

 • درایوها
 • اینورتورها
 • انرژی بادی
 • انرژی خورشیدی
 • صنایع پزشکی
 • یو پی اس (UPS) یا منبع تغذیه بدون وقفه
 • صنایع جوشکاری
 • کنترل موتور
 • تجهیزات خطوط ریلی

دامنه ولتاژ و حجم ذخیره خازنهای ایتلکوند گسترده است و از این رو صاحبان صنایع مختلف می توانند بسته به مرحله و نوع کار خود از انواع محصولات این شرکت بهره ببرند.

ویژگیهای محصولات

خازنهای ایتلکوند ویژگیهای برجسته متعددی دارند که به برخی از آنها بشرح زیر اشاره می شود:

 • ویژگیهای الکتریکی: محصولات ایتلکوند مطابق با پروتکلها و استانداردهای این شرکت تولید می شوند، متریال بکار رفته در این محصولات ضد حریق و آتش هستند، مطابق با مشخصات استانداردهای جهانی انتخاب میشوند، و به نسبت کارایی شان وزن سبکی دارند.
 • قابل اعتماد بودن: داده های فنی محصولات این شرکت با نرم های CECC مطابقت دارند، طراحی و ساخت این محصولات به گونه ای است که طول عمر مفید بالایی دارند، درجه اطمینان بالا، ضریب خطای پایین عملکردی، و متوسط زمان بالای بین دو خرابی از ویژگیهای دیگر خازن های Itelcond است.
 • تست ها و آزمونها: خازنهای ایتلکوند برای تایید و ورود به بازار تست های متعددی را از سر می گذارنند تا تاییدیه ای متناسب با پارامترهای متعدد مورد نیاز مشتریان داشته باشند. تست طول عمر، تست فشار، تست لرزش و تست اتصال از جمله این آزمونها هستند که صحت عملکرد خازنها را بررسی و تایید می کنند.
 • تست های ورودی: این شرکت نسبت به متریالهای ورودی خود بسیار حساس است و هیچ ماده یا قطعه ای بدون انجام تست های مطمئن مبتنی بر استانداردهای بین المللی تاییدیه ورود به خط تولید را نمی گیرد.
 • بسته بندی و تحویل مناسب: بسته بندی شکیل این محصولات به طوری است که از بروز هر گونه آسیب به خازن حین نقل و انتقال جلوگیری می کند. همچنین درج اطلاعات کامل فنی و مشخصات فیزیکی در قالب بروشور از دیگر ویژگیهای محصول در ضمن تحویل است
 • قابلیت عملکرد در ولتاژهای مختلف
 • فقدان نشتی جریان حین عملکرد

عمده ویژگیهای خازنهای Itelcond بشرح فوق شمرده شدند و چنان که برمی آید این ویژگیها برای تضمین عملکرد یک خازن برای درازمدت کافی هستند.

محصولات:

مدل های متنوع محصولات ایتلکوند را می توان بطور کلی در دو سری زیر طبقه بندی کرد:

 • سری ترمینال پیچی یا Screw Terminal: ترمینالهای این نوع از خازن های Itelcond تماما آلومینیومی هستند. این محصولات در سریهای AR ،AS ،AY ،AF ،AD ،AZ ،AP و AT تولید و روانه بازار می شوند. تفاوت این سریها عمدتا در دمای عملکردی و میزان عمر مفید آنها خلاصه می شود. اما ماهیت عملکردی آنها بهینه شده و همگن است. هر سری از این محصولات مدلهای متنوعی دارند که مشتریان بسته به نیاز و ماهیت کار خود انتخاب می کنند. این محصولات دامنه دمایی بین 85 تا 105 درجه سانتیگراد، و عمر مفید بین 5000 تا 15000 ساعت را پوشش می دهند.
 • سری Snap in: این سری از خازن های ایتلکوند دارای ترمینال های ورق مانند از جنس استیل هستند. این محصولات نیز در سریهای ARC ،AZC/AZS ،ACC/ACS ،AZK ،AKS ،ATC و ATK را شامل می شوند.

 

گروه صنعتی کاسپین آماده است کلیه نیازهای مشتریان در زمینه تهیه و تأمین، گارانتی و خدمات پس از فروش، نصب، راه اندازی، آموزش عملکرد، تعمیر و ارائه خدمات فنی و مشاوره در زمینه انتخاب محصول متناسب با تجهیزات و نوع نیاز صنعتی مشتریان گرامی را همراه کند. گروه صنعتی کاسپین نمایندگی خازن های آلومینیومی Itelcond را بر عهده دارد و  قادر است کلیه نیازهای شما را با کمترین هزینه و نیز کوتاه ترین زمان به انجام برساند. بدیهی است که ماهیت شناور و رویکرد توسعه محور این شرکت ایتالیایی دستمایه ای برای ارتقای فناوری های صنعتی به شمار می رود. از این رو مشتریان گرامی ضمن بهره گیری از خازن های Itelcond خود پی به مزایا و قابلیتهای آن می برند. ارتقای فناوری، تعویض تجهیزات و تأمین به روزترین محصولات ایتلکوند از جمله تعهدات ما به شماست و از این رو خواهشمندیم ضمن برقراری تماس با مجاری ارتباطی معرفی شده در وبسایت از کم و کیف آخرین محصولات و خدمات این شرکت اطلاع حاصل فرمایید.

لینک سایت Itelcond

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,018
فهرست