گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده و واردکننده محصولات Infiray از برندهای معتبر چینی در زمینه تولید سنسورها، مدارهای یکپارچه، دتکتورها، ماژولهای حرارتی و دوربین های حرارتی میباشد. گروه صنعتی کاسپین کار خود را با تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی آغاز کرد اما به مرور و به فراخور نیاز مشتریان دامنه تأمین محصولات را گسترش داد. برقراری ارتباطات با شرکتهای فناورانه و دارای قابلیتهای ویژه در زمینه تولید محصولات نوآورانه متناسب با نیاز مشتریان ما را به تأمین کننده انواع محصولات هوشمند و اتوماسیونی از انواع برندهای معتبر در سطح بین المللی تبدیل کرد. تأمین محصولات Infiray نیز در امتداد عزم ما برای محصولات باکیفیت و مطمئن برای مشتریان بوده است.

تمرکز شرکت چینی infiray بر روی تولید و توسعه فناوریهای تصویربرداری حرارتی مادون قرمز و تولید محصولات با قابلیتهای ویژه ردیابی و دتکت در شرایط محیطی متفاوت استوار است. محصولات اصلی Infiray شامل دتکتورهای مادون قرمز، ماژول های تصویربرداری حرارتی، دوربین های حرارتی دید شب و دوربین های ترموگرافیک برای اندازه گیری دما است. محصولات این شرکت به ارائه تصاویر با وضوح و کیفیت بالا و مصرف بهینه انرژی معروف هستند. محصولات Infiray در حوزه های مختلف نظیر صنایع هوشمند و اتوماسیون، مشاهده و دید در شب در فضاهای باز، هوش مصنوعی، دید ماشینی، رانندگی هوشمند، اینترنت اشیاء و کنترل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به معرفی زمینه ها و صنایع کاربردی محصولات Infiray می پردازیم:

کاربردهای محصولات Infiray

دید در شب در فضای باز: دوربینهای دید در شب Infiray با وضوح بالا امکان مشاهده در شب حیوانات، محیط ها و فعالیت ها را میدهند. این قابلیت در زمینه هایی نظیر شکار، ورزشهای بیرون از خانه و در فضای باز، ماهیگیری در شب و مواردی از این قبیل را برای استفاده کنندگان فراهم می کند.

امنیت و پیشگیری از آتش سوزی: از دوربینهای حرارتی این شرکت می توان برای نظارت 24 ساعته محیط ها در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد. این تجهیزات می توانند خطرات احتمالی آتش سوزی را شناسایی و از گسترش حریق جلوگیری کنند. بنابراین از این تجهیزات می توان برای آلارم آتش سوزی در محیط های مختلف، آتش نشانی و نجات از حریق، پیشگیری از آتش سوزی جنگل ها، شناسایی مواد شیمیایی خطرناک و مونیتورینگ ترافیک استفاده کرد.

اندازه گیری دمای صنعتی: دوربینهای حرارتی Infiray میتوانند تحلیل دقیقی از شرایط دمایی در فرایندهای صنعتی ارائه دهند. از این تجهیزات می توان در پالایشگاهها و مراکز پتروشیمی، نیروگاههای برق، بازرسی ساختمان، توزیع انرژی و نظایر آن بهره برد.

دید در شب خودرو: از این تجهیزات می توان برای دید واضح و به موقع حین رانندگی در خودرو در تمامی ساعات شبانه روز بهره برد.

عملیات و نجات: از این محصولات می توان برای عملیاتهای اجرایی و نجات در محیط های مختلف دریایی، وسایل ویژه و نظایر آن بهره برد.

پیشگیری و کنترل اپیدمی: محصولات حرارتی Infiray میتوانند غربالگری تب را به روشی غیر تماسی و با حداکثر کارایی انجام دهند.

زندگی هوشمند: این محصولات میتوانند به ورزش خارج از خانه در طول شب، بازرسی منزل، چک آپ بدن و مواردی از این دست استفاده شوند.

موارد فوق عمده کاربردهای محصولات Infiray را دربرداشت و از این رو نمیتوان دامنه کاربردهای این محصولات را به بندهای فوق فروکاست. مشتریان میتوانند به فراخور نیاز در زمینه های مختلف از تولید و خدمات تا زندگی روزمره بنحوی از قابلیتهای تشخیصی، کنترلی و اجرایی این محصولات بهره ببرند. در ادامه و به منظور آشنایی بیشتر عرفی اجمالی از محصولات Infiray انجام میشود.

محصولات Infiray

دوربین مادون قرمز دید در شب: دوربینهای دید در شب Infiray از مادون قرمز استفاده میکنند و همین قابلیت به آنها امکان وضوح تصویر در فواصل دور را مهیا می کند. این تجهیزات اهداف پنهان شده در جنگل یا سایرمحیط های انبوه را شناسایی می کنند چرا که با استفاده از قابلیت موجود در مادون قرمز، امکان عبور از موانع پوشش دهنده و دتکت تصویر با وضوح قابل قبول را مقدور می سازند. دوربین حرارتی خارج از خانه و تصویربردار حرارتی clip-on در سری عمده از این دست محصولات Infiray هستند.

دوربینهای حرارتی مصرف کنندگان مستقیم: این محصولات برای اندازه گیری دمای صنعتی، دید در شب در فضای باز، مراقبتهای بهداشتی خانواده، عملیات امداد  و نجات صحرایی، آتش نشانی و نظایر آن استفاده میشود. دوربینهای حرارتی تشعشعات منتشر شده از جسم را شناسایی، کنترل و اندازه گیری می کنند و آنها را به سیگنالهای الکتریکی تبدیل می کنند تا قابل رویت شود. دوربین های حرارتی گوشی های هوشمند و دوربینهای حرارتی قابل حمل دو دسته محصولات Infiray در این دسته هستند.

دوربین دماسنج حرارتی: این محصولات دمای اجسام را حین تصویربرداری حرارتی اندازه گیری می کنند. این محصولات دارای رزولوشن و وضوح تصویر متفاوتی هستند و می توانند برای اندازه گیری دما در محیط های صنعتی، ساختمانی، مسکونی، پزشکی و بهداشتی و تجزیه و تحلیل متغیرهای دمایی در محیط های مختلف استفاده شوند. دوربینهای حرارتی صنعتی و دوربین حرارتی دمای بدن انسان دو دسته کلی از این سری محصولات Infiray بشمار می روند.

دوربین حرارتی امنیتی: این محصولات با تصویربرداری از محیطها و اجسام در موقعیت های دور از دسترس و غیر قابل شناسایی امکان ایجاد بسترهای امنیتی را فراهم می کنند و از این رو برای حفاظت محیطی، شناسایی و  دتکت آتش و حریق، اندازه گیری دما و سایر رویدادهای محیطی به وفور استفاده می شوند. دوربینهای حرارتی در سریهای 360 درجه ای (برای پایش سرتاسر یک محیط)، سری PTZ، سری Bullet، سری Cooled و سری Turret از زمره محصولات Infiray در این دسته هستند.

دوربین حرارتی خودرو: این محصولات برای کمک رانندگی در شب، محیط های کم دید و مسیرهای صعب استفاده می شوند. دوربینهای حرارتی مادون قرمز خودرو، سیستمهای تصویربرداری حرارتی دید در شب خودرو، و دوربینهای بازرسی فوتوالکتریک خودرو از جمله این محصولات شرکت چینی Infiray بشمار می روند.

دوربین تصویربرداری حرارتی برای جستجو  و نجات: این محصولات برای فرایندهای امدادی و نجات رسانی بسیار مفید هستند. تصویربردار حرارتی پیشرفته Helmet، سیستم تک چشمی حرارتی چندمنظوره و محصولات دوچشمی حرارتی چندمنظوره هندهلدی با قابلیت حمل پرتابل این سری از محصولات Infiray را شامل می شوند.

دتکتور مادون قرمز: این محصول چنانکه از نامش برمی آید برای شناسایی و دتکت استفاده می شود. مصرف پایین انرژی، حساسیت و دقت بالا در برابر عامل شناسایی، خروجی تمام دیجیتال و نویز کم از مزیتهای این محصولات بشمار می روند. دتکتورهای مادون قرمز در دو سری WLP و بسته سرامیکی تولید و به مشتریان عرضه میشوند.

رادارهای میکروویو و ماژولهای حرارتی از دیگر محصولات شرکت چینیInfiray هستند که در سریهای مختلف متناسب با نیاز مشتریان در حوزه های متنوع تولید و به آنها عرضه می شوند.

شرح فوق معرفی اجمالی با محصولات Infiray به منظور درکی شماتیک از دامنه محصولات و فناوریهای این شرکت چینی بشمار می رود. از این رو خواهشمندیم در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل نمایید. گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی محصولات Infiray آماده است کلیه خدمات مربوط به محصولات این شرکت اعم از استعلام قیمت، تأمین و تحویل در محل، نصب و راه اندازی، تعمیرات پیشگیرانه و اضطراری، آموزش استفاده و مشاوره مهندسی در زمینه انتخاب محصول متناسب با نیاز را به شما عرضه دارد.

لینک سایتInfiray

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 291
فهرست