گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی و قطعات الکترونیکی از برندهای معتبر و روز دنیا و همچنین ارائه دهنده خدمات تأمین و تحویل، نصب و راه اندازی طی سال های اخیر به فراخور دریافت بازخورد از نیاز بازار و مشتریان در صنایع مختلف، به سمت برندهای ویژه و نوپا که قابلیتهای فناورانه نوین داشته و متناسب با آخرین دستاوردهای تکنولوژیک طراحی و پیاده سازی شده اند روی آورده است. در این پرتو همکاری با شرکت چینی HongYuv به منظور ارائه خدمات این شرکت در سرتاسر ایران معنا می یابد. گروه صنعتی کاسپین با توجه به درخواستهای متعدد در زمینه تأمین محصولات این برند به مطالعه محصولات و قابلیتهای آن پرداخته و آن را برندی قابل اتکا و مطمئن جهت رفع نیازهای مشتریان در زمینه اتوماسیون صنعتی به خصوص انواع سنسور و تجهیزات کنترلی و عملیاتی تشخیص داده است.

برند HongYuv یک برند چینی است که فعالیت خود را از سال 2005 با طراحی و ساخت سنسورهای هواشناسی و سنسورهای نوری با کیفیت بالا آغاز کرد. این محصولات ماهیت ویژه داشته و برای صنایع خاص با کاربری ویژه قابل استفاده بودند. تولید انواع سنسور شامل سنسورهای باد اولتراسونیک، باران سنج رادار 24 گیگاهرتزی و باران سنج نوری، ایستگاههای هواشناسی با منبع پنل خورشیدی، کنترل جاده از راه دور، سنسور پایش دما از راه دور، سنسور نور و محصولاتی از این قبیل در دستور کار بعدی این شرکت قرار گرفت. تأمین محصولات در زمینه هواشناسی و کنترل جاده ها از عمده فعالیتهای HongYuv بشمار می روند. این محصولات بطور گسترده در کنترل ترافیک، سکوهای دریایی و نیروگاههای بادی استفاده می شوند.

این شرکت چینی در زمینه انجام پروژه ها نیز فعال است و سابقه راه اندازی صدها ایستگاه هواشناسی در سرتاسر دنیا را دارد. به طور کلی عمده پروژه های HongYuv علاوه بر ایستگاهها و مراکز هواشناسی در زمینه های زیر انجام می شوند:

– مونیتورینگ محیطی تونل ها

– پروژه های ایستگاههای هواشناسی ترافیک شامل ایجاد ایستگاه ترافیک، تونل و پروژه های ایستگاههای هواشناسی ترافیک هوشمند

– پروژه های نصب سنسور دید مه

کلیه محصولات و پروژه های اجرایی HongYuv برحسب تیمهای تحقیق و توسعه و اجرایی کارآزموده و آشنا به فناوریهای نوین، متناسب با آخرین دستاوردهای تکنولوژیک در حوزه های صنعت و خدمات انجام می شود و بیشترین ضریب اطمینان را برای مشتریان فراهم می آورد.

محصولات شرکت HongYuv

شرکت HongYuv تولیدکننده محصولات متنوع با قابلیتهای کاربردی متفاوت می باشد. هر یک از این محصولات در سریها و مدلهای مختلفی تولید می شوند تا نیازهای کیفی و کمی مشتریان مختلف را برآورده سازند. در ادامه به منظور آشنایی اجمالی به مرور سرفصل وار انواع این محصولات می پردازیم:

– ابزار ثبت اطلاعات یا دیتالاگر و کنسولهای نمایشگر: دیتالاگرها عمدتاً برای ثبت و نشان دادن اطلاعات محیطی خصوصاً در محیط ها و شرایطی به کار می روند که کنترل کننده انسانی بصورت مستمر در محل حضور ندارد. ثبت اطلاعات و نمایش آنها از راه دور و برای زمانهای مختلف ابزار کنترلی مناسبی برای پایش شرایط محیطی و پیشگیری از بروز خطرات و آسیب های کیفی، زیست محیطی و انسانی فراهم می آورد. کنترلر آلارم باد در سری HY-WCE، یونیت نمایشگر قابل تماس هوا به سایز 2.1 اینچ، کنسول نمایشگر و بادسنج، دیتالاگر هوا با نمایشگر سری HY-DAM، ایستگاه نمایشگر هوا در سری HY-DISPLAY، ماژول تأمین انرژی خورشیدی برای ایستگاههای هواشناسی، نمایشگر آب و هوای HY-DP2E و کنترل کننده راستای سرعت باد از جمله این سری از محصولات HongYuv هستند.

– بادسنج اولتراسونیک: این محصولات برای اندازه گیری، ثبت و کنترل شدت باد و مواردی از این قبیل استفاده می شوند. بادسنج های اولتراسونیک در سریهای HY-SA3E ،HY-WDS2EP ،HY-WDS2E و نظایر آن تولید می شوند. همچنین سنسورهای باد سری HY-WDS2DVSE از دیگر سری این محصولات بشمار می روند.

– ایستگاههای هواشناسی همه کاره: این محصولات کوچک و کم جا بصورت فشرده متغیرهای متعدد دلخواه هواشناسی را اندازه گیری و امکان پایش آنها را فراهم می سازند. ایستگاه هواشناسی فشرده HY-SA6E، مینی ایستگاه هواشناسی سری HY-WDC6SE، مینی ایستگاه فشرده هواشناسی، ایستگاه هواشناسی سری HY-WDC5E، سری ایستگاههای پروفشنال هواشناسی اولتراسونیک سری HY-WDS و سری ایستگاههای فشرده هواشناسی اولتراسونیک سری HY-WDC از این دسته از محصولات HongYuv بشمار می روند.

– بادسنج های هندهلدی قابل حمل: این محصولات پرتابل بوده و به استفاده کننده اجازه حمل و پایش محیط های مختلف را می دهد. بادسنجهای هندهلدی HongYuv در سریهای HY-WDS65E ،HY-WDS63 و HY-WDC62E تولید و روانه بازار می شوند.

– گیج باران سنج: این محصول برای اندازه گیری کمیت باران استفاده می شود. دیسترومتر یا باران سنجهای سنسور رادار در سریهای HY-RS2E از این دسته محصولاتند.

– سنسور دید: سنسورهای دید در سریهای HY-SLV2E و HY-VTF306BE تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

– دتکتور محیط تونل: این ابزار برای شناسایی متغیرهای محیطی در تونلها استفاده می شود. ابزار مونیتورینگ درخشندگی در سریهای HY-LXP21E و HY-CDP22E از این دسته محصولاتند. سنسور جریان هوای تونل HY-WTE، سنسور دید تونل سری HY-CONOVIE و سنسور باد تونل سری HY-WDS21E از دیگر محصولات HongYuv در این زمره به حساب می آیند.

شرکت HongYuv همچنین تولیدکننده تجهیزات اینترنت اشیاء مبتنی بر پلتفرمهای ابری برای نظارت و پایش بر آب و هوای کشاورزی می باشد. تولید محصولات سفارشی بر حسب نیازهای ویژه مشتریان از دیگر دستورکارهای این شرکت چینی است. بنابراین طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در زمینه اندازه گیری، کنترل و پایش و آلارم دهی شرایط آب و هوایی توسط شرکت HongYuv تولید و به مشتریان عرضه می شود.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی محصولات HongYuv کلیه خدمات مربوط به این شرکت شامل استعلام قیمت، تأمین و تحویل در محل، نصب و راه اندازی، مشاوره فنی و مهندسی، آموزش طریقه استفاده و نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. ارتباط موثر و مستمر با مرکز فروش و مراکز توزیع منطقه ای محصولات HongYuv  به ما امکان رفع نیازهای شما در کمترین زمان ممکن و صرف کمترین مبلغ را فراهم کرده است. ما با توجه به تسلط و آشنایی کامل با انواع محصولات شرکت HongYuv بهترین مشاوره در زمینه انتخاب مناسب ترین محصول برحسب نیاز کاربری شما را ارائه می دهیم. از این رو خواهشمندیم با مجاری ارتباطی ما مندرج در وبسایت تماس حاصل بفرمایید تا از کم و کیف خدمات گروه صنعتی کاسپین مطلع شوید.

لینک سایت HongYuv

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 238
فهرست