شرکت هانیانگ کره جنوبی از جمله تولید کنندگان محصولات اتوماسیون صنعتی قلمداد می شود که در سال های اخیر توانسته است بازار برخی از محصولات اتوماسیون صنعتی در کشور را تحت تأثیر خود قرار دهد. این امر با وجود حضور برندهای بزرگ و معتبری نظیر امرن، فانوک، میستوبیشی و زیمنس یک دستاورد بزرگ محسوب می شود. با وجودی که این شرکت قدمتی حدود ۴۰ ساله دارد و در سال ۱۹۷۲ تأسیس شده است، اما توانسته است به سرعت خود را با شرایط روز صنعت اتوماسیون صنعتی وفق دهد و طیف متنوعی از محصولات دارای کارکردهای گسترده را تولید کند. هانیانگ در حال حاضر تولید کننده تجهیزات کنترل دما، ابزارهای اندازه گیری، تایمر، شمارنده، پنل میترها و انواع سنسورها می باشد که وجودشان برای صنعت اتوماسیون ضروری است. این شرکت از همان ابتدا با راه اندازی واحدهای تحقیق و توسعه، مطالعات دقیق به منظور ابداع طرح های نوین برای تجهیزات اتوماسیون صنعتی را آغاز کرده و در حال حاضر توانسته است به پشتوانه استمرار همین سیاست و رویه بخش مشهودی از بازار جهانی را تحت تأثیر خود قرار دهد. از این رو هانیانگ به مرور و با گسترش بازار خود دفاتری در کشورهای مختلف راه اندازی کرد و در حال حاضر دارای دفاتر متعدد در اقصی نقاط دنیا می باشد.
شرکت هانیانگ علاوه بر کره، دارای مراکزی در کشورهای چین، اندونزی و ویتنام نیز می باشد. این شرکت نمایندگی ها و مراکز فروش و بازاریابی در نقاط مختلف دنیا از جمله تایوان، هند، تایلند، پاکستان، اردن، هلند، لهستان، روسیه، اکوادور، کلمبیا و… را دارد. چنان که مشخص است این شرکت در تمامی قاره های دنیا فعال است. گروه صنعتی کاسپین نیز به جهت ارتباطات مستمر با نمایندگی های منطقه ای توزیع و به بخاطر مراجعات مکرر و سفارش های گاه و بی گاهی که در خصوص تهیه و تأمین محصولات اتوماسیون صنعتی هانیانگ دریافت می کرد به توسعه بازار این محصول ترغیب شد و اکنون نمایندگی توزیع و بازار Hanyoung را دارا می باشد.

عمده محصولاتی که شرکت هانیانگ در زمینه اتوماسیون صنعتی تولید می کند را می توان به شرح زیر برشمرد:
–    کنترلر دما (Temperature Controller) در سری های HX و NX و UX100 و TH 300 و TH500 و …. کنترل کننده های دمای Hanyoung در انواع و مدلهای مختلف نظیر کنترل کننده های قابل برنامه ریزی، PID، انواع عمومی و اندیکاتورها تولید و عرضه می شوند. سری HX را می توان از جدیدترین انواع سری کنترل کننده های دما از نوع PID دانست. آخرین محصولات از نوع  قابل برنامه ریزی کنترلرهای دما نیز سری های TD300 و TH510 می باشند که نسبت به سری های سابق بسیار ارتقا یافته تر هستند.
–    ثبت کننده دما (Temperature Recorder) در سری های مختلف و در انواع چند کانالی و تک کانالی تولید می شوند. این سری محصولات اتوماسیون صنعتی هانیانگ در سری های GR200 و RT9 تولید می شوند.
–    تایمرها و شمارنده ها (Timer/Counter) که دارای کاربری بسیار وسیع بوده و از این حیث مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. سری های GE و MA4 (آنالوگ) و GF و TF4 از اصلی ترین سری های تولیدی هانیانگ به شمار می روند. از سری های اخیز تایمرها و شمارنده های این شرکت نیز می توان سری LC1 را نام برد که دارای یک LCD مناسب برای نشان دادن تایمر بوده و باتری آن نیز توکار است و از این رو نیاز به پاور خارجی ندارد. اخذ نمایندگی هانیانگ توسط گروه صنعتی کاسپین فرایند دسترسی پذیری این محصولات در بازار داخلی را بدون شک تسهیل خواهد کرد و از این رو مزیتی بر بازار رقابتی محصولات اتوماسیون صنعتی در بازار داخلی افزوده خواهد شد.
–    پنل میتر (Panel Meter) در انواع دیجیتال و چند کارکردی که در سری های BS و WM3 و MP و BP6 و PP ساخته می شود. از جمله پنل مترهای شرکت هانیانگ می توان به سری RP اشاره کرد که دارای زمان صفر اتوماتیک انتخابی است.
–    سنسورها و انکودرها (Sensor/Encoder) که دارای طیف گسترده ای می باشند و در زمینه های مختلف کاربردی هستند. سنسورهای مجاورتی نوع گرد، سنسور مجاورتی مربعی، سنسورهای مجاورتی تخت از این نوع محصولات هانیانگ محسوب می شوند. علاوه بر این سنسورهای سری UP و CUP و PR و PU و  PLDاز این قبیل محصولات از جمله تجهیزات اتوماسیون صنعتی هستند که توسط شرکت هانیانگ تولید و به بازار عرضه می شود.
این شرکت همچنین تولید کننده انکودرهای گردشی در انواع مختلف نظیر انکودرهای سری PSC و HE  در انواع Hollow Type و Shaft Type می باشد.
–    میکرو سوئیچ ها (Micro Switch) از دیگر محصولات شرکت هانیانگ می باشند که در سری های مختلف تولید می شوند. آخرین سری از محصولات میکرو سوئیچ شرکت Hanyoung می توان به سری های P501 و R504 اشاره کرد. این سری محصولات هانیانگ دارای عملکردهای مشخص و طول عمر بالا می باشند چرا که از جنس مس بریلیوم هستند. همچنین دارای ابعاد مناسب و سایز کوچک هستند و از این رو بسیار راحت جای گزاری و جاگیری می شوند. با این وجود دارای طول عمر مکانیکی بسیار بالا می باشند. همچنین این سری جدید از میکرو سوئیچ های هانیانگ دارای قابلیت آب بندی بسیار خوبی هستند.
–    لیمیت سوئیچ ها (Limit Switch) از دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی هانیانگ هستند که مدام مدل ها و سری های جدید با قابلیت های به روز از آن تولید و به بازار عرضه می شوند. از آخرین سری محصولات لیمیت سوئیچ این شرکت می توان به سری های L802 و L802C و L803 و L807 و L808 اشاره کرد که در مقایسه با محصولات مشابه دیگر تولید کنندگان فرآورده های اتوماسیون صنعتی فضای لازم برای نصب بسیار کمتری را نیاز دارند. این سری لیمیت سوئیچ ها را می توان در دیواره های جانبی و پشتی دستگاه ها به راحتی نصب کرد و فرایند نصب آن ها روی دستگاه ها نیز بسیار ساده میباشد. لیمیت سوئیچ های هانیانگ در سری های ذکر شده را میتوان روی ابزارهای ماشینی، ماشین های حمل و نقل، خطوط مونتاژ و ماشین آلات صنعتی مختلف نصب و راه اندازی کرد.
محصولات ذکر شده بخشی از سری تولید های اتوماسیون صنعتی شرکت هانیانگ به شمار می روند که با توجه به رشد روز افزون بازارشان در منطقه در حال تبدیل شدن به یک برند معتبر بین المللی می شوند. این واحد تولید کننده اتوماسیون صنعتی با توجه به روند رو به ارتقایی که در سال های اخیر کسب کرده است به مرور تبدیل به یک رقیب جدی برای معتبرترین برندهای اتوماسیون صنعتی نظیر امرن و میتسوبیشی و زیمنس و یاسکاوا خواهد بود و امروز بسیاری از مشتریان برخی از محصولات این شرکت را حتی با سطح قابلیت و کارآیی بالاتر نسبت به محصولات مشابه واحدهای بزرگ اتوماسیون صنعتی می دانند.
گروه صنعتی کاسپین با توجه به رویه خود در سنجش و پایش مستمر بازار جهانی و منطقه ای و داخلی، با این برند در حال اوج آشنا شد و ضمن کنترل و بازرسی محصولات اتوماسیون صنعتی مختلف آن پی به ضریب کارآیی بالای این محصولات برد. از این رو و به منظور توسعه بازار و افزایش جایگاه رقابتی محصولات اتوماسیون صنعتی تصمیم به اخذ نمایندگی شرکت هانیانگ کره کرد و در حال حاضر آمادگی دارد مشتریان گرامی را در ارائه هر گونه خدمات مرتبط به محصولات Hanyoung یاری رساند. کلیه سرویس ها شامل استعلام قیمت، مذاکره و خرید، تهیه و تأمین محصولات، نصب و راه اندازی، آموزش کار با دستگاه و تعمیر آن و فرایندهای تعمیرات و نگهداری تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت هانیانگ بر عهده گروه صنعتی کاسپین خواهد بود. بنابراین مشتریان می توانند ضمن برقراری تماس با گروه صنعتی کاسپین تمامی اطلاعات لازم در این خصوص را دریافت نمایند. در مقالات بعدی سایر محصولات این برند اتوماسیون صنعتی و شرح بیشتری از محصولات و فرایندهای هانیانگ شرح داده خواهد شد.

لینک سایت هانیانگ

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 859
فهرست