شرکت هانیانگ تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و برق و ابزار دقیق با وجود عمر نسبتاً کمتر نسبت به تولید کنندگان رقیب، اما توانسته است بخش قابل توجهی از بازار مشتریان این محصولات را جذب خود کند و اکنون در زمینه تولید و ارائه محصولاتی نظیر سنسورها، HMI، کنترلر دما، اینکودر جایگاه قابل توجهی را در بازار عرضه کرده است. حتی می توان گفت برخی از سری محصولات اتوماسیون صنعتی این شرکت بر تولیدات مشابه واحدهای بزرگی نظیر امرن، میتسوبیشی الکتریک، یاسکاوا، زیمنس و غیره پیشی گرفته است.
از جمله محصولات این شرکت کره ای که در حال حاضر در بازار بسیار جذابیت دارد، کنترلر دما یا ترموستات های تولیدی هانیانگ می باشد که در کشور ما نیز نظر بسیاری از مشتریان را جلب کرده است و فروشندگان و تأمین کنندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی را به خرید و فروش محصولات این شرکت واداشته است.
ترموستات یا کنترل کننده دما در واقع ابزاری در اتوماسیون صنعتی محسوب می شود که از طریق آن می توان دمای فرایندها را تحت کنترل و مدیریت قرار داد. این کار از طریق حسگرهایی انجام می شود که دما را لمس می کنند و می توان با تنظیم درجه ترموستات به حسگرها فرمان داد که در صورت افزایش دما تا سقف تعیین شده، دما را ثابت نگاه داشته و مانع افزایش دمای آن شوند. بسیاری از کارکردهای کنترل کننده های دما را می توان از طریق PLC انجام داد اما با توجه به ماهیت چندکارکرده ترموستات، استفاده از این ابزار اتوماسیون صنعتی توجیه اقتصادی و فنی بالاتری خواهد داشت. شرکت هانیانگ از جمله تولید کنندگان انواع ترموستات ها یا کنترلر دما می باشد.
کنترلر دما یا ترموستات های شرکت هانیانگ
ترموستات ها از متنوع ترین محصولات شرکت هانیانگ به شمار می روند که در سری های مختلف، و هر یک با کاربردهای خاص خویش تولید و به بازار عرضه می شوند. کنترلر دماهای هانیانگ در دو نوع کلی کنترلرهای دمای دیجیتال و کنترلرهای آنالوگ تولید می شوند. در ادامه به برخی از این دسته محصولات اتوماسیون صنعتی که بازار بدان ها رغبت بیشتری دارد اشاره خواهیم کرد:
•    کنترلر دما یا ترموستات سری TH300:
این ترموستات دارای صفحه نمایشگر LCD با قابلیت لمسی می باشد، سیستم کنترلی بسیار دقیق دارد و دارای ۱۰۰ مؤلفه است. دارای سیستم کنترل دمای مستقل PID بوده و هشدار دهنده چند کارکرده دارد. سری TH300 کنترلر دمای شرکت هانیانگ دارای ۴ ورودی و ۱۲ خروجی دیجیتال بوده و سیستم ارتباطی منحصر به فردی دارد. این ترموستات همچنین دارای گواهی CE می باشد و از سری محصولات دیجیتال شرکت هانیانگ محسوب می شود.
•    کنترلر دمای سری TH500:
این ترموستات هانیانگ نیز همچون سری فوق دیجیتالی بوده و همچنین قابلیت های متعددی دارد، با این تبصره که سری TH500 دارای ۷ ورودی دیجیتال و ۲۰ خروجی دیجیتال می باشد.
•    کنترلر دمای قابل برنامه ریزی TD300:
از دیگر محصولات دیجیتال این شرکت اتوماسیون صنعتی می باشد. این سری از سری محصولات جدید شرکت هانیانگ می باشد که دارای صفحه نمایشگر لمسی LCD و ۲ کانال کنترلی، ۱۰۰ الگو، سیستم کنترلی PID و ۸ ورودی و ۸ خروجی دیجیتال و کارکرد ارتباطی بالا می باشد. این ترموستات همچنین دارای حافظه ذخیره داده و قابلیت گرفتن ذخیره پشتیبانی back up روی کارت حافظه خارجی می باشد.
•    ترموستات سری TH510:
این سری کنترل کننده های دما نیز از محصولات جدید شرکت Hanyoung می باشد که دارای سیستم کنترلی بسیار دقیق بوده، ساختار جداشونده و قابل گسترشی دارد. کنترلر TH510 دارای قابلیت مانیتوریگ و بازرسی از راه دور از طریق گوشی هوشمند است. سیستم ارتباطی این کنترلر توکار است و فرایند کنترل دمای آن PID می باشد. صفحه نمایشگر این کنترلر دقت و کیفیت بسیار بالا دارد و دارای ۳۲ ورودی و خروجی است. سری TH510 نیز از کنترلرهای دیجیتال شرکت هانیانگ است.
•    کنترلر دما از نوع غیر نشان گرHY-1000/2000/ND4:
این سری محصولات هانیانگ جزو ترموستات های آنالوگ می باشند که دارای تنظیمات بسیار ساده هستند، سیستم کنترل هماهنگ ON و OFF دارند، دارای این قابلیت هستند که وقتی سنسور دیسکانکت می شود OFF می شوند و فرایندهای بازرسی، کنترل، تصحیح و تعمیر و مبادله و تعویض آن ها بسیار ساده است.
•    کنترلرهای دما از نوع نشان گر آنالوگ سری های HY-4500S/5000:
این سری کنترلرهای دما نیز آنالوگ بوده و همچون مورد فوق دارای سیستم کنترل هماهنگ ON و OFF می باشند، تنظیمات دمای این محصولات بسیار راحت است و به سادگی قابل تعمیر، تعویض و بازرسی هستند.
موارد ذکر شده برخی از محصولات کنترلر دمای شرکت هانیانگ می باشند که در بازار استقبال بیشتری داشته اند. با توجه به کاربرد گسترده ای که این دسته محصولات اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف و فرایندهای خدماتی می توانند داشته باشند، استفاده از محصولات با کیفیت و آزمون پس داده ای نظیر محصولات هانیانگ جزو الزامات کاری فرایندهای صنعتی و خدماتی مذکور تلقی می شوند. ترموستات های این شرکت دارای عمر مفید بالا و ضریب خطای بسیار محدودی می باشند، به طوری که گروه صنعتی کاسپین به عنوان نماینده فروش و ارائه خدمات این شرکت در کشور تا کنون موردی از گزارش نارضایتی از سوی مشتریان در خصوص محصولات این شرکت را دریافت نکرده است. همین امر ما را در برقراری تبادلات مستمر و پایدارتر با شرکت هانیانگ بیشتر ترغیب کرد و اکنون آماده ایم به عنوان نماینده فروش این شرکت، تمامی خدماتی که هانیانگ می دهد را به مشتریان و بهره گیرندگان داخلی از محصولات این شرکت ارائه دهیم.
این محصولات نه تنها کیفیت و عمر بالای خود را تضمین کرده اند، بلکه باعث تسهیل بسیاری از فرایندها در واحدهای صنعتی می شوند، مشروط بر این که مشتریان گرامی نحوه استفاده و کارکرد کنترلرهای دما را به بهترین نحو بدانند. در غیر این صورت گروه صنعتی کاسپین آمادگی هر گونه مشاوره در خصوص انتخاب بهترین سری و مدل محصولات این شرکت به منظور رفع نیازهای واحدهای صنعتی و خدماتی را اعلام می کند.
درخواست کنندگان و مشتریان گرامی می توانند با برقراری تماس با گروه صنعتی کاسپین از طریق تماس تلفنی، آدرس اینترنتی و وبسایت نیاز خود اعم از راهنمایی و مشاوره، استعلام قیمت، تأمین و تحویل تجهیزات و سایر موارد را برطرف کنند. ما آماده ایم ضمن حضور در مراکز صنعتی به صورت زنده از فعالیت های جاری واحدهای مذکور بازدید به عمل آورده و بهترین راهکار را برای رفع نیازها و کاستی های مشتریان محترم در اختیار قرار دهیم.

لینک سایت هانیانگ

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 899
فهرست