قطعات الکترونیکی فیوچر الکترونیک (Future Electronics)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. قطعات الکترونیکی فیوچر الکترونیک (Future Electronics)

 

شرکت کانادایی فیوچر الکترونیک (Future Electronics) از دیگر توزیع کنندگان قطعات الکترونیکی است که دارای شهرت هستند. توزیع قطعات الکترونیکی از این حیث حائز اهمیت است که با توجه به ارتقای فن آوری های تولید و خدمات، نیاز روز افزون به این محصولات پیدا می شود و از سوی دیگر پیرو جهانی شدن فن آوری و نیاز واحدهای صنعتی و خدماتی در به روز رسانی مداوم فرایندهایشان، دسترسی سریع و آسان به قطعات الکترونیکی جزو الزامات فرایندی آن ها در سرتاسر جهان به شمار می رود. مازاد بر این، قطعات الکترونیکی بخشی بی بدیل در فرایندهای صنعتی دارند و کمتر ماشین آلات و فرایندهای تولیدی را می توان یافت که نیاز به این دست قطعات در آن ها وجود نداشته باشد. فیوچر الکترونیک نیز جزو آن دسته برندهای توزیع کننده است که بازار جهانی را تحت تأثیر قرار داده و کمک شایانی به پیشبرد فرایندها نموده است.

این شرکت که توزیع کننده قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی محسوب می شود در سال ۱۹۶۸ تأسیس شد و با گسترش روز افزون مراکز توزیع و خدمات توانسته است امروز تبدیل به چهارمین برند توزیع قطعات الکترونیکی شود. دایر نمودن حدود ۱۷۰ مرکز توزیع در بیش از ۴۰ کشور در قاره های آمریکا، اروپا، آسیا و آفریقا نشان از توان و قابلیت بالای این شرکت کانادایی درتوزیع محصولات و قطعات الکترونیکی دارد.

این شرکت خیل گسترده ای از محصولات الکترونیکی در مدل ها و سری های مختلف را از تولید کنندگان بزرگ قطعات دریافت کرده و در اسرع وقت به مشتریان عرضه می کند. دامنه این محصولات بسیار گسترده است اما به منظور آشنایی بیشتر، بخشی از اصلی ترین محصولات توزیعی این شرکت به شرح زیر معرفی می شود:

 آنالوگ: انواع آمپلی فایرها، درایورها، رگلاتورها، سنسورها، سوئیچ آنالوگ ها، کنترل کننده های قدرت، تجهیزات مدیریت سیستم، سوئیچ های قدرت، مبدل های داده، مدارهای زمان سنجی، مدارهای مدیریت قدرت و مولتی پلکسرها از جمله آنالوگ هایی هستند که توسط فیوچر الکتورنیک در سرتاسر جهان توزیع می شوند. دامنه و تنوع محصولات ارائه شده از این سری به بیش از ۳۷۰۰۰ محصول می رسد که نشانگر توانمندی Future Electronics در تأمین بازار جهانی است. برای مثال سنسورهای توزیعی فیوچر الکترونیک بالغ بر ۳۵۰۰ محصول می شوند که شامل انواع سنسور جریان، سنسور فشار، سنسور مجاورتی، سنسور موقعیت، سنسور دما، سنسور حرکتی، سخت افزارها و قطعات یدکی سنسورها می شود.

 خازن: خازن ها نیز در انواع مدل ها روانه بازار می شوند به طوری که فیوچر الکترونیک توزیع کننده بیش از ۵۰ هزار نوع خازن در جهان است. خازن فیلم، خازن آلومنیومی الکترولیت، خازن آلومینیومی پلیمری، خازن سرامیکی، خازن نوبیوم اکسید، خازن تانتالیوم، خازن RF و خازن میکا در مدل های متنوع از قطعات الکترونیکی هستند که در بازار توزیع می شوند.

 سیگنال ها و رابط ها: این محصولات در انواع HDMI، مولتی پروتکل، RS 232 ،RS 232/485 ،RS 422/485، رابط با کارت هوشمند، انواع تلفن، UART ،USB و رابط USB به RS 232 در بازار توزیع می شوند.

– دیودها: دیگر قطعات الکترونیکی هستند که در خیل گسترده و در انواع حدود ۱۶۰۰۰ مدل توسط فیوچر الکترونیک روانه بازار و توزیع می شود. رکتی فایر پل، دیود محدود کننده جریان، رکتی فایر سریع، پین دیود، دیود Schottky، رکتی فایر Schottky، دیود سیگنال کوتاه، رکتی فایر استاندارد، دیود سوئیچ و رکتی فایر فوق سرعت از جمله محصولات توزیعی فیوچر الکترونیک در این دسته به شمار می روند.

 کارت های حافظه: شامل انواع فلش و رم از جمله محصولات توزیعی این شرکت هستند که در تنوعی بالغ بر ۵۰۰۰ محصول روانه بازار می شوند. برای مثال فلش های توزیعی در سری های NAND و NOR در بازار توزیع می شوند. سری NOR این محصولات خود در انواع MCP، NOR Parallel و NOR Serial روانه بازار می شود که مجموع آن ها بالغ بر ۱۵۰۰ محصول می شود.

میکروکنترل کننده ها: در انواع ۱۶ بیتی، ۳۲ بیتی، ۱۶ بیتی برای استفاده های عمومی و دیجیتال سیگنال ۱۶ بیتی توسط فیوچر الکترونیک روانه بازار می شوند.

 سیستم های برنامه ریزی منطقی: از دیگر قطعات الکترونیکی هستند که تنوعی بالغ بر ۲۶۰۰ محصول دارند و در مدل های CPLD، FPGA، و Mixed Signal روانه بازار می شوند.

 تجهیزات مدیریت حرارت: نیز در انواع فن ها، فن های خنک کننده و لوازم جانبی در تنوع بالا به مشتریان عرضه می شوند.

لیست بالا عمده قطعات الکترونیکی را شامل می شود که توسط فیوچی الکترونیک در بازار جهانی و از طریق مراکز فروش این شرکت توزیع و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. محصولات فوق از بزرگ ترین و سرشناس ترین برندها، تا برندهای تولیدی خاص قطعات الکترونیکی را شامل می شود.

برندهایی نظیر AAEON ،ADDA ،Adesto، امرن، دلتا، Digilight ،E-Switch ،EDAC ،Grayhill ،Heyco ،HPWINNER ،ILSI ،Keystone تنها بخشی از لیست بلند بالای برندهایی هستند که تولید کننده قطعات الکترونیکی و لوازم جانبی آن ها محسوب می شوند و با شرکت فیوچی الکترونیک ارتباط مستمر دارند.

گروه صنعتی کاسپین، توزیع کننده و تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و قطعات الکترونیکی از زمره واحدهایی است که توانسته است ضمن برقراری ارتباط با مراکز توزیع و فروش شرکت Future Electronics بخش زیادی از بازار نیازهای داخلی را رفع نماید. تنوع محصولات توزیعی این شرکت کانادایی، برقراری آسان ارتباط با مراکز فروش آن، حداقل مراتب اداری و زمان های هدر رفت برای مکاتبه و توافق، تحویل سریع و ایمن سازی تجهیزات و محصولات ارسالی از جمله مزایایی است که گروه صنعتی کاسپین را به همکاری با این شرکت توزیع کننده قطعات الکترونیکی متقاعد کرده است.

مراکز اصلی مدیریت بازار جهانی Future Electronics در کانادا، بریتانیا و سنگاپور واقع هستند، اما این شرکت در کشورهای آفریقای جنوبی، چین، هنگ کنگ، هند، اندونزی، ژاپن، کره، مالزی، فیلیپین، تایوان، ویتانم، تایلند، کشورهای مختلف قاره اروپا و نیز آمریکا دارای مراکز توزیع متعدد است. کشور چین یکی از بزرگ ترین بازارهای توزیع محصولات فیوچی الکترونیک در سرتاسر جهان را اشغال کرده است و این شرکت در شهرهای متعدد از جمله پکن، شانگهای، شنزن، ووهان، گوانژو و نانجینگ دفاتر فروش فعال دارد.

لینک سایت فیوچر

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,328
فهرست