نمایندگی محصولات و خدمات بنتلی نوادا (Bently Nevada)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی محصولات و خدمات بنتلی نوادا (Bently Nevada)

 

شرکت بنتلی نوادا تولید کننده تجهیزات محافظتی و مونیتورینگ از زیرمجموعه های برند بزرگ و صاحب نام Baker Hughes می باشد که از تولید کنندگان ابزارهای اندازه گیری و کنترل به شمار می رود. بنتلی نوادا در کنار برندهایی نظیر بروتر استوکس، دراک، پانامتریک؛ AGFA و فونیکس X-Ray جزو زیرمجموعه های شرکت بیکر هاگ است که بر حسب اهتمام جدی خود به لحاظ تمامی جوانب فنی، ایمنی، فن آورانه و مبتکرانه محصولات خویش به تأسیس چنین برندهای قدرتمندی اهتمام ورزیده است.

فلسفه کارکرد Bently Nevada کاهش ضریب ریسک پروژه ها و فرایندها از طریق افزایش ایمنی فرایندی است. معمولاً اشتباهات و ایرادات پیش بینی نشده ماشین آلات امری است که هم باعث اتلاف زمان و هم افزایش ضریب ریسک ایمنی و شاخص های HSE می شود. بنتلی نوادا این ضریب ریسک ها را به حداقل رسانده و به شما اجازه می دهد که فرایندها و ماشینکاری بدون بروز ایراد ادامه پیدا کنند. محصولات این شرکت دارای کارکردها با اثربخشی بالا می باشند؛ مونیتورینگ، عیب یابی ماشینکاری و تشحیص ایرادات سخت افزاری، محافظت نرم افزاری و سایر فرایندهای پشتیبانی و خدمات مربوطه از جمله این کارکردها می باشند.

این شرکت دامنه گسترده ای از نرم افزارها، سخت افزارها و خدمات تهیه می کند که باعث افزایش ضریب اتکا و ایمنی فرایندهای مورد نظر مشتریان می شود. به طور کلی این سرویس ها و محصولات دارای مزایای زیر خواهند بود:

– بهترین راهکار برای فرایندهای ماشینکاری مشتریان به شمار می روند.

– به مشتریان امکان می دهند به دیدگاهی دقیق تر نسبت به شرایط ماشین ها و ضریب اهمیت آن ها دست یابند.

خدمات و محصولات بنتلی نوادا به شرح زیر هستند:

۱- محصولات مونیتورنگ شرایط و سیستم های محافظتی:

این سری محصولات و نرم افزارهای مونیتورینگ شرایط ماشینکاری بنتلی نوادا نقش رابط های مدرن و مبتکرانه ای را ایفا می کنند که به کاربران اجازه می دهد برنامه های پایش شرایط خود را مدیریت و بهبود ببخشند. اتصال و یکپارچه سازی فرایندها، دسترسی به داده ها و مستندسازی و بایگانی، امنیت سایبری مونیتورینگ و پایش شرایط، کشف ایرادات مربوط به ویبره ها و لرزش ها، پایش عملکردهای ترمودینامیک، پشتیبانی تصمیم گیری، مونیتورینگ توربوماشینی، پایش مونیتورینگ عمومی و رابط های انسان ماشین یا HMI های عیب یاب از محصولات و سرویس های بنتلی نوادا ذیل سری اول خدمات این شرکت محسوب می شوند که تحت عنوان سیستم ۱ معرفی و شناخته شده اند.

۲- خدمات مونیتورینگ شرایط و سیستم های محافظتی: 

شرکت Bently Nevada ارائه دهنده خدمات و مرجع آموزشی در زمینه طراحی های اولیه، راه اندازی، یکپارچه سازی از طریق فرایندهای اجرایی مشتریان، جابجایی و جایگزینی و توانمندسازی مقاوم سازی های فرایندهای مربوط به مشتریان است. خدمات این شرکت شامل موارد زیر می باشد:

– نصب در فاز پیش راه اندازی

– راه اندازی و استارت

– پشتیبانی عملیاتی

– برنامه ریزی و طراحی خاموشی و نگهداری

– اجرای خاموشی

– استارت مجدد پس از خاموشی

خدمات فوق حاصل نخواهد شد جز از مجرای سرویس های بنتلی نوادا که شامل آموزش ها و سرویس های زیر می باشد:

– خدمات پیاده سازی

– پشتیبانی فعال

– مشاوره

– امنیت سایبری

– آموزش

بهره گیری از سرویس های فوق در تضمین ایمنی و کیفیت فرایندها نقش حائز اهمیتی را ایفا خواهند کرد و همین شاخص ها شرکت Bently Nevada را به برندی جهانی با اقبال گسترده تبدیل کرده است به طوری که در سال های اخیر بازار داخلی نیز تحت تأثیر آن قرار کرفته است و گروه صنعتی کاسپین را به اخذ نمایندگی و ارائه خدمات و محصولات آن ترغیب کرده است.

۳- سیستم های مونیتورینگ:

این دسته ابزارهای محافظت ماشینکاری شرکت بنتلی نوادا نیز راهکارهایی مثمر ثمر برای نیازهای مونیتورینگ ماشینکاری حیاتی مشتریان ارائه می دهند. این شرکت سابقه ای بیش از ۵۰ سال در این زمینه دارد و در طول این سنوات قریب به ۴ میلیون سنسور روی تجهیزات و فرایندها نصب کرده است و به این ترتیب مانع هدر رفت میلیون ها دلار هزینه های سربار فرایندی شده است. سیستم های محافظت ماشینکاری، مونیتورینگ شرایط و ابزارهای قابل حمل و دستی بازرسی بنتلی نوادا کمک شایانی در مونیتورینگ داده های ماشینکاری کرده اند.

هر یک از این محصولات دارای سری ها و مدل های متنوعی هستند که ضمن تنوع کارکردی به مشتریان در انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول با شرایط کاری خود ایفا کرده اند.

۴- سنسورها:

سنسورها پرکاربردترین محصول شرکت بنتلی نوادا به شمار می شوند که توانسته اند در بازار پر رقابت سنسورها جایگاه حائز اهمیتی را برای خود دست و پا کنند. این سنسورها ضمن اتکا به سنسورهای مربوط به فرایندهای ماشینکاری مشتری مونیتورینگ و اندازه گیری عملکرد ماشینکاری مشتریان را به خوبی پایش و رصد می کنند. انواع سنسورهای تولیدی Bently Nevada شامل خوارد زیر می باشد:

– سنسور مجاورتی: سنسورهای مجاورتی بنتلی نوادا بهترین ابزار برای اندازه گیری موقعیت و لرزش شفت های گردان هستند و در محیط های خشن عملکرد بسیار خوبی دارند.

– سنسور فشار: شفت های فشار دارای کاربردهای متنوع در هیدروتوربین ها و انواع پمپ ها هستند و می توانند هم فشار دینامیک و هم فشار استاتیک را شناسایی کنند.

– سنسور سرعت: این سنسورها از قدیمی ترین محصولات بنتلی نوادا هستند که برای اندازه گیری حرکت پوسته زمین مورد استفاده قرار می گیرند.

– سنسور هیدرو: برای فهم این که در ژنراتورهای هیدروالکتریکی شمار چه می گذرد سنسورهای هیدرو بهترین ابزار هستند. این سنسورها متغیرهای چندگانه ای را ثبت می کنند به طوری که فهم و درکی دقیق از متغیرهای ماشینکاری تان به دست خواهید آورد.

– فرستنده ها: این محصولات از بهترین ابزارها برای حفظ متغیرهای حیاتی ماشینکاری به شمار می روند. بنتلی نوادا تولید کننده دو نوع ترنسمیتور 990 و 991 متغیره است. این فرستنده ها نیاز به فضای بسیار کمی دارند و در مونیتورینگ شرایط ماشینکاری نقش حائز اهمیتی ایفا خواهند کرد.

گروه صنعتی کاسپین نمایندگی محصولات و سرویس های مونیتورینگ شرکت Bently Nevada را بر عهده دارد و از این رو پذیرای سفارشات مشتریان گرامی خواهد بود. کافی است با مجراهای ارتباطی ما مندرج در وبسایت ارتباط برقرار کنید تا خدمات گروه صنعتی کاسپین در خصوص محصولات و سرویس های بنتلی نوادا در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن در اختیار قرار داده شود.

لینک سایت بنتلی نوادا

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,862
فهرست