گروه صنعتی کاسپین از عمده تأمین کنندگان قطعات و تجهیزات الکترونیکی و ابزار دقیق با توجه به نیازها و سلایق مشتریان، واردات محصولات از برندهای متنوع را در دستور کار خود قرار داده است . برقراری ارتباطات مستمر با تولید کنندگان و مراکز توزیع آنها این فرصت را به ما داده است که پاسخگوی سفارشات شما از برندهای مختلف باشیم و برند ACREL نیز یکی از آنهاست.

شرکت چینی آکرل از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات الکترونیکی است که به دلیل بهره وری و کیفیت بالای محصولاتش اقبال جهانی گسترده ای را دارد. دلیل این اقبال اهتمام مجموعه های تحقیق و توسعه این شرکت به تولید محصولات با کیفیت، عمر مفید بالا، کم مصرف و مناسب با استانداردهای زیست محیطی است. تجهیزات الکترونیکی، سیستم های مونیتورینگ و اتوماسیونی آکرل دارای الزامات دقیق در خصوص سیستم عملیاتی و نگهداری محصول، امنیت الکتریکی، تجهیزات مونیتورینگ زیست محیطی و مدیریت ادواری، سیستم های تبدیل هوشمند و سیستم های پایش توزیع هستند. رعایت استانداردهای سیستم های مدیریت کیفیت انرژی، مدیریت مصرف انرژی، مدیریت انرژی صنعتی، پایش های نشتی، سیستم های مدیریت شارژ، مدیریت دینامیک پایگاه داده، سیستم کنترل روشنایی هوشمند و نظارت بر فرایندهای فناوری اطلاعات هستند. این مزایا به محصولات اکرل وزنی بالا در بازار رقابتی امروز داده اند و با توجه به اهمیت جهانی بهره وری انرژی و کاهش ضایعات زیست محیطی، گزینه ای پرطرفدار برای صنعتگران و پیمانکاران دوراندیش به شمار می رود.

کاربردها

با توجه به مزایای شمرده شده، می توان طیف کاربردی گسترده ای را برای محصولات آکرل برشمرد. ماهیت نوآورانه و فناورانه این محصولات به مراکز صنعتی و خدماتی متنوع اجازه می دهد با اطمینان خاطر فرایندهای خود را از طریق محصولات آکرل به روز رسانی و بهینه کنند. از جمله حوزه هایی که بیشترین بهره را محصولات شرکت چینی آکرل می برند می توان بشرح زیر اشاره کرد:

 • سیستم های فوتوولتائیک
 • صنایع پزشکی
 • سیستم های پایش دمای وایرلس
 • سیستم های پایش مصرف انرژی ساختمان ها
 • سیستم های کنترل هوشمند روشنایی
 • مونیتورینگ مصرف انرژی در ایستگاه های پایه
 • مونیتورینگ توزیع دقیق
 • کنترل و محافظت هوشمند موتور
 • موتینورینگ انرژی
 • مدیریت مصرف انرژی
 • مدیریت کارایی انرژی
 • کنترل دما و رطوبت

با توجه به کاربردهای فوق می توان به نقش کارکردی و پشتیبان محصولات چینی آکرل در کلیه فرایندهای صنعتی، خدماتی، زیست محیطی و پزشکی پی برد. می توان اذعان کرد که هیچ صنعتی بی بهره از این دست محصولات نیست و کیفیت و دوام بالای محصولات اکرل دلیلی موجه برای اقبال فزاینده اخیر آن است. گروه صنعتی کاسپین با توجه به این خصیصه ها و پیرو استقبالی که مشتریان این گروه به محصولات آکرل داشته اند برقراری تماس با این شرکت را در دستور کار قرار داده و اکنون نمایندگی تأمین محصولات آکرل را بر عهده دارد.

محصولات آکرل

محصولات متنوع آکرل را می توان در طبقه بندی کلی زیر به صورت اجمالی معرفی کرد:

 • پاورمتر DC: پنل های DC متر، پاورمتر DC و DC مترهای مولتی لوپ از این سری محصولات آکرل بشمار می روند. پنل ولت متر آنالوگ DC، ولت متر هوشمند قابل برنامه ریزی، DC متر PZ72L-DE، پاورمتر 6 کاناله 48 ولت، انرژی سنج DJSF1352، سیستم های پاور DC و آمپرمترهای DC PV پنلی از طبقه پاورمترهای آکرل هستند که در مدل های متنوع تولید میشوند.
 • سیستم های مونیتورینگ عایق: این محصولات شامل پاور سیستم های ایزوله پزشکی و صنعتی هستند که در سری های مختلف شامل پاور کابینت های سری GGF، مونیتورهای عایق هوشمند پزشکی سری AIM-M200، منابع تغذیه کمکی برای سیستم های IPS، ابزارهای آلارم دهی ونمایشگر AID150، سری مبدل های ایزولاسیون ACREL AITR، ابزارهای هوشمند عایق پزشکی، و سیستم های مونیتورینگ عایق صنعتی در دو سری Acrel و Acrel AIM-T300 تولید و روانه بازار می شوند.
 • پاورمتر AC: پنل مترهای وات- ساعت، کنتورها یا انرژی سنج های Din Rail، قدرت سنج های چند منظوره، آمپرمترها و ولت مترها، و انرژی سنج خورشیدی طبقه بندی کلی محصولات آکرل را شامل می شوند. شرکت آکرل تولید کننده آمپرمترها و ولت مترهای سه فاز و تک فاز در سری های سه فاز قابل برنامه ریزی AMC72L-AV3، آمپرمتر سه فاز قابل برنامه ریزی AMC721-AI3، ولت متر هوشمند سه فاز دیجیتال، و ولت متر سه فاز PZ96-AV3 است.
 • سنجه مرکز داده: این محصول نیز شامل انواع متره مرکز داده برای سیستم های AC ،DC، انرژی سنج های وایرلس IOT و محصولاتی مشابه است که هر یک در سری ها و مدل های مختلف توزیع می شوند.
 • مونیتورنیگ و کنترل قدرت: تجهیزات کنترل قدرت آکرل شامل کنتور ترمینال از راه دور ARTU، محافظ موتور هوشمند ARD، کنترل کننده دما و رطوبت WHD، دماسنج ARTM و رله های محافظتی برای ولتاژهای متوسط است.

دماسنج ها و رطوبت سنج های آکرل شامل سریهای WHD48-11 ،WHD72-22 ،WHD46-33 ،WHD20R-22 است و هر کدام مدل های متنوع را دارا هستند که مشتریان بر حسب نوع و نیاز کاربردی مناسب ترین را بر می گزینند.

 • مبدل و سنسور: این محصولات از پرطرفدارترین تولیدات شرکت آکرل بشمار می روند. سنسورهای آکرل شامل سنسورهای جریان و سنسور اثر هال می شوند که در سری های AHKC ،ACREL و AHBC تولید می شوند. سنسورهای جریان نیز در سریهای BA و در مدلهای متنوع تولید و به مشتریان عرضه می شوند. مبدل های BD، جداسازهای سیگنال آنالوگ BM، مبدل های سیم پیچ BR و انواع ترنسفورمرها دیگر محصولات آکرول در این دسته بندی بشمار می روند.

سیستم نصب و راه اندازی آسان، تنظیم و عملکرد دقیق و ساده، قابلیت آسان کار با این تجهیزات و طول عمر بالا از ویژگیهای محصولات آکرل هستند. این شرکت چینی علاوه بر تولید محصولات به عنوان مجری پروژه ها نیز طرح های بزرگی را با استفاده از تجهیزات خود در کشورهای مختلف به انجام رسانده است.

شرکت آکرل دارای گواهینامه های کیفی و محصول بین المللی متعددی است که کیفیت فرایندها و محصولات را به لحاظ رعایت استانداردهای ساخت، انرژی، محیط زیست، مدیریت کیفیت  و ایمنی تضمین می کند. گروه صنعتی کاسپین هم و جهد خود را به ارائه محصولات باکیفیت برای مشتریان با کمترین هزینه معطوف کرده است در این راستا محصولات شرکت آکرل را به شما پیشنهاد می کند. ما بعنوان نمایندگی محصولات این شرکت نیازهای شما را در اسرع وقت با کمترین هزینه برآورده می سازیم و کلیه خدمات مورد نیاز شامل معرفی محصولات، مشخصات فنی و کاربرد آنها، تهیه و  تأمین محصولات، نصب، راه اندازی، مشاوره استفاده بهینه از محصولات در فرایندها، تعمیر و تعویض را به مشتریان گرامی ارائه میدهیم.

لینک سایت Acrel

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 571
فهرست