پشتیبانی فنی

  1. خانه
  2. پشتیبانی فنی

گروه صنعتی کاسپین با پشتوانه تجربیات خود طی ۵ سال حضور موفق در صنعت برق کشور و کار با انواع محصولات کمپانی های مختلف همواره سعی داشته گامی در جهت کاهش مشکلات فنی و تخصصی موجود در صنایع با ارائه راهکارهای هر چه دقیقتر بردارد و در این راه توانسته است مبتکر ارائه بهترین راهکارها در صنایع برق و اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق باشد.
این شرکت با تمرکز بر فن آوری اتوماسیون صنعتی و در عین حال با تسلط بر فرایندهای حوزه برق صنعتی توانسته است دستاوردهای حائز اهمیتی در زمینه ادغام این دو حوزه و استفاده بهینه از فن آوری اتوماسیون صنعتی برای بهبود و ارتقای فرایندها ابداع و در پروژه های عملیاتی و تعمیراتی پیاده کند. عمده فعالیت های گروه صنعتی کاسپین در این زمینه، حوزه های کاربردی زیر را شامل می شود:

از حوزه هایی که فعالیت های ما به بهبود و ارتقای سطح آن می انجامد فرایندهای مربوط به کنترل کیفیت در واحدهای صنعتی است. علی الخصوص آن دسته از فرایندها که مربوط به کنترل ها و بازرسی ها از طریق تجهیزات الکتریکی می شود، و یا آن بخش از امور که قابل جایگزینی توسط تجهیزات اتوماسیون صنعتی می شود از جمله زمینه هایی محسوب می شوند که ما قادر به ارتقای شان هستیم. پروژه های ما افزایش ضریب دقت و حساسیت بازرسی ها، افزایش سرعت در فرایند کنترل، کاهش نیاز به نیروی انسانی و  کاهش ضریب خطای انسانی در فرایند بازرسی و کنترل محصولات و فرایندهای واحدهای صنعتی مختلف را هدف قرار می دهند. ما قادریم در این زمینه با تدوین دستورالعمل ها و پیاده سازی آن ها تحت نظارت کارفرمایان محترم سهم خود در ارتقا و بهبود فرایندهای کنترلی ایشان را ایفا کنیم.

گروه صنعتی کاسپین آماده است در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی فنی در حوزه های ذکر شده واحدهای صنعتی متفاوت در اقصی نقاط کشور را یاری رساند. ما دارای تیم طراحی و مهندسی با دانش و تجربه کافی در پذیرش مسئولیت های مذکور هستیم. در صورتی که پروژه های اجرایی نیازمند استفاده از تجهیزات اتوماسیون صنعتی بود، ما بهترین تجهیزات تولیدی از واحدهای معتبر اتمواسیون صنعتی را برای نصب و راه اندازی به کار می بریم. این گروه خود را در قبال فرایندهای مذکور مسئول و متعهد دانسته و ارتقای جایگاه واحدهای صنعتی را ارتقا و موفقیت خود محسوب می کند.

از اهم فعالیت های گروه صنعتی کاسپین در زمینه طراحی و اجرای پروژه های صنعت برق می توان به موارد زیر اشاره کرد:
–    اجرا، نصب و راه اندازی پست های زمینی
–    راه اندازی ژنراتورهای گاز سوز و ژنراتورهای دیزل
–    طراحی و ساخت تابلوهای ۲۰ کیلو ولت، تابلوهای فشار ضعیف، بانک خازنی، تابلوی توزیع، کنترل و فرمان
–    طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی با سیستم های PLC و DCS و ارائه خدمات فنی مهندسی در زمینه سامانه های Motion همانند اینورترها و سرووها
–    مشاوره جهت انتخاب سامانه بهینه به منظور کنترل فرآیند، اتوماسیون صنعتی و شبکه های صنعتی.

فهرست