پروفیس (Proface) تولید محصولات اتوماسیون صنعتی

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. پروفیس (Proface) تولید محصولات اتوماسیون صنعتی

 

شرکت ژاپنی پروفیس ، تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی از جمله واحدهای صنعتی در این زمینه می باشد که رویه های خود را بر تولید و تحقیق و توسعه جهت ارتقای محصولات و خدمات خاص متمرکز کرده است و به همین لحاظ توانسته است در زمینه محصولات بخصوص مذکور، بازار جهانی را تحت تأثیر خود قرار دهد. به نحوی که امروز مشتریانی ویژه که کارایی و کارآمدی خاصی را از محصولات اتوماسیون صنعتی انتظار دارند از بهره گیرندگان ویژه تولیدات شرکت پروفیس هستند. این شرکت در سال ۱۹۷۲ در اوزاکای ژاپن به منظور تولید و فروش تجهیزات الکتریکی تأسیس شد و در همان سالهای آغازین بخصوص در زمینه تولید رابط های انسان ماشین (HMI) و ارتقای سری های رایج آن نوآوری های قابل ملاحظه ای بروز داد. این شرکت از سال ۲۰۰۲ وارد یک رابطه تنگاتنگ با شرکت اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) شده است و در سال ۲۰۱۷ با هولدینگ اشنایدر الکتریک ژاپن ادغام شده است.

ارتقا، تولید و فروش رابط های کاربری و تجهیزات کنترلی برای اتوماسیون صنعتی اهداف این شرکت محسوب می شوند که روند فعالیت ها بیان گر دستاوردهای پروفیس در نیل به این اهداف بوده اند. این شرکت تولید کننده اولین PL در سطح جهان می باشد که این امر نشان گر توان ابداعی و نوآورانه اش می باشد.

سری محصولات اتوماسیون صنعتی و سایر فرآورده های شرکت ژاپنی پروفیس به شرح زیر هستند:

– رابط های انسان ماشین (HMI): اصلی ترین و متنوع ترین محصولات پروفیس، سری تولیدات HMI این شرکت می باشند که در انواع و سری های متنوع بر حسب کاربردهای متفاوت به مشتریان عرضه می شوند. سری HMI های DC آنالوگ، سری محصولات SP5000  و GP4000 و GP4000R و GP4000M و GP4000H و GP4100 و LT4000M انواع تولیدات HMI شرکت پروفیس هستند که مشتریان بر حسب زمینه کاردبردی مربوط به صنعت و خدمات خود از هر یک از این محصولات بهره می برند. لازم به ذکر است گروه صنعتی کاسپین درخواست کنندگان گرامی را در زمینه انتخاب بهترین سری محصولات HMI پروفیس که متناسب با نوع صنایع و خدمات مشتریان محترم باشد راهنمایی خواهد کرد.
ما ضمن بازدید حضوری و کسب اطلاعات از زمینه های کاربردی شما متناسب ترین محصول HMI را معرفی و شما را در زمینه نصب و راه اندازی و نحوه بهره گیری از آن ها همراهی خواهیم کرد.

– انواع PC های صنعتی (IPC): کامپیوترهای صنعتی پروفیس دارای دوام بالایی هستند و بر حسب کاربرد صنعتی شان در مقابل شرایط آب و هوایی و محیطی خاص فضاهای صنعتی مختلف ایمن و مقاوم هستند، از اینرو به نحوی ساختار یافته اند که از داده ها محافظت کنند. جدیدترین سری IPC شرکت پروفیس PS5000 می باشد که بیشترین قابلیت اجرایی در مقایسه با سایر محصولات این شرکت را دارد. سری PS4000 این محصول نیز دارای سرعت پردازش بسیار بالایی می باشد. سینک حرارتی بزرگ و فن کنترل هوشمند این محصول باعث کاهش بارگذاری اجزا در زمان سرویس های درازمدت می شود. البته مدل های بدون فن این محصول نیز موجودند که صدا و حرارت کمتری را تولید می کنند. سری PE4000B از محصولات IPC پروفیس نیز در بازار موجودند که دارای سیستم پیچیده و ارتقا یافته هستند.

– انواع مانیتور صفحه تخت (Flat Panel Monitors): مونیتورهای صفحه تخت پروفیس در زمینه های مختلف، از صنعتی گرفته تا زمینه های جاری دارای کاربرد هستند. سری مونتیورهایی که امکان نصب روی HMI را دارند در دو نوع کلی قابل تقسیم هستند؛ دسته اول دارای کابل های Ethernet بوده و تا ۱۰۰ متر قابلیت اتصال به HMI را دارند، اما دسته دوم تا ۵ متر فاصله را پوشش داده و دارای سیستم های DVI و USB برای نصب هستند. برای مونیتورهای صنعتی نیز می توان بر حسب مسافت اتصال یک دسته بندی دوگانه انجام داد؛ دسته اول تا ۱۰۰ متر را پوشش می دهند دارای سیستم اتصال Ethernet هستند و دسته دوم تا فاصله ۵ متر اتصال به IPC را پوشش می دهند که خود به دو نوع DP و DVI قابل تقسیم هستند. در نهایت نیز سری مانیتورهای تولیدی این شرکت که مصارف عمومی داشته و در سایزهای مختلف از ۱۰ اینچ تا ۲۲ اینچ برای مشتریان ارائه می شوند.

– مبدل چند منظوره یا مولتی کانورتر (Mutli-Converter): این کانورترها ابزارهای بسیار کارا برای جمع آوری اطلاعات بوده و  قابلیت نصب ساده روی انواع تجهیزات از جمله PLC ها را دارند. مبدل های چند منظوره پروفیس ترکیبی از سری های SP5000 و LT4000 و GP4000M هستند.

این شرکت از زمانی که محصولات اتوماسیون صنعتی خود را به سطح رقابت پذیر جهانی رساند به تأسیس دفاتر منطقه ای و بین المللی در اقصی نقاط جهان زد و به این ترتیب محصولات اتوماسیون صنعتی خود را به بازار جهانی ارائه داد، که با استقبال بالایی نیز مواجه شد. در حال حاضر شرکت پروفیس دارای دفاتر متعدد در سرتاسر جهان بوده و چندین مرکز آسیایی خدمات و محصولات این شرکت را به مشتریان ارائه می دهند. دفاتر این شرکت در کشورهای ژاپن، کره جنوبی، تایلند، هند، چین، تایوان، سنگاپور و استرالیا دسترسی به محصولات اتوماسیون صنعتی پروفیس در این قاره را آسان نموده و همین امر باعث ورود تولیدات این شرکت به خصوص انواع سری های HMI به کشور ایران نیز گردید. در حال حاضر بهره گیرندگان از محصولات و خدمات اتوماسیون صنعتی، با محصولات HMI پروفیس آشنا شده و قابلیت ها و توانمندی‌های این سری محصولات برایشان مسجل شده است.

گروه صنعتی کاسپین نیز به عنوان یکی از برندهای فروشنده تجهیزات اتوماسیون صنعتی بر حسب روابط تجاری مستمر با دفاتر فروش منطقه ای این شرکت، اکنون نمایندگی فروش محصولات پروفیس و ارائه خدمات این برند را بر عهده دارد و می تواند انواع خدمات درخواستی مشتریان در هر سطحی را به ایشان ارائه دهد. ما خود را متعهد می دانیم که همزمان قابلیت های تولیدی و خدماتی محصولات پروفیس را در عالی ترین سطح به مشتریان ارائه دهیم و در عین حال نظر مساعد استفاده کنندگان از محصولات اتوماسیون صنعتی پروفیس را به بهترین نحو برآورده سازیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات این شرکت، یا ارسال درخواست خرید و از این دست می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۲۷۱۵ تماس حاصل نمایید یا از طریق آدرس اینترنتی iaproducts.ir@gmail.com نیاز خود را اعلام بفرمایید. ما در تمامی ایام هفته و به صورت تمام وقت آماده دریافت پیشنهادات و پاسخگویی به مطالبات مشتریان گرامی می باشیم.

لینک سایت پروفیس

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 855
فهرست