شرکت تایوانی ویگور گیر (VGM) از معدود برندهای صاحب نام اعتبار جهانی است که در زمینه تولید انواع کاهش دهنده های سرعت فعالیت می کند و موفق شده است در این زمینه محصولاتی نوین با فن آوری های خلاقانه تولید کند. کاهش دهنده سرعت (Speed Reducer) نوعی از سیستم انتقال قدرت است که با سوئیچ کردن سرعت چرخ دنده از تعداد دور چرخش مورد نیاز برای موتور دستگاه می کاهد و به این ترتیب گشتاوری بالا ایجاد می کند. کاهش دهنده های سرعت دو کارکرد عمده دارند؛ اول آن که با ترکیب کردن مقادیر گشتاور ایجاد شده توسط منابع انرژی داخلی میزان کارایی یک سیستم را افزایش می دهند و دوم این که آن ها سرعت ورودی منبع انرژی را کاهش می دهند تا سرعت خروجی آن را افزایش دهند.

شرکت VGM توانسته است با بهره گیری از دستاوردهای تکنولوژیک مدرن ظرف مدت زمانی کوتاه خود را در بازار جهانی این دست محصولات تحمیل کند و با وجود عمر نه چندان بالا تبدیل به تولید کننده ای نام آشنا به تولید محصولات باکیفیت در سطح جهان شود. محصولات کاهش دهنده سرعت این شرکت کاملا متناسب با نیاز مشتریان در زمینه های مختلف می باشند و شرکت همچنین قابلیت دارد که بر حسب سفارش و تقاضای مشتری محصول مناسب و متناسب با نیاز کاربردی او را فراهم کند. سری محصولات ویگور (Vigor) نیز در این زمینه متنوع اند و بهره گیرندگان از این سیستم های کاهش سرعت می توانند با مراجعه به مشخصات فنی هر یک، محصولی مقتضی نیاز خود را برگزینند. برخی از مدل های تولیدی شرکت VGM را می توان به شرح زیر معرفی کرد:

– سری MF-Hseries: این سری محصولات VGM در مدل های متنوع از جمله MF 40H ،MF 60H ،MF 90H ،MF 120H ،MF 150H و MF 80H را شامل می شود. متغیرهایی که این مدل ها را با هم متفاوت می گرداند متعددند. برای مثال گشتاور خروجی اسمی این مدل ها از کاهش دهنده سرعت در نرخ ها و ضریب های مختلف متفاوت اند. این گشتاور در ضریب های مختلف و در مدل های ذکر شده از ۳ نیوتن متر تا ۱۲۰۰ نیوتن متر متفاوت است و انتخاب هر یک از مدل ها بر اساس نیاز کاربردی صاحبان صنایع خواهد بود. گشتاور توقف اضطراری این محصولات به نسبت هر مدل برای هر محصول ۳ برابر گشتاور خروجی اسمی می باشد.

از دیگر متغیرهایی که این مدل ها را متفاوت می گرداند سایز ابزار و اجزاء مختلف هر یک از این مدل هاست. کاهش دهنده های سرعت دارای اجزای مختلف نظیر شفت ها، فلنج ها، و مواردی از این دست هستند. مدل های مختلف تولیدی شرکت VGA ابعاد مختلفی از این قطعات را پوشش می دهند. طول شفت، سایز فلنج، قطر سوراخ ها و… قطعاتی هستند که در مدل های مختلف سایزهای متفاوتی را می طلبند.

– سری MF-X Series: این دسته کاهش دهنده های سرعت نیز در مدل های MF60X، MF90X، MF120X، MF150X، MF180X و MF220X تولید و روانه بازار می شوند. سری MF60X این محصولات نیز در مدل های متنوع از ۱۰۰ تا ۴۰۰ وات تولید می شوند. پرقدرت ترین کاهش دهنده های سری MF-X تولیدی VIGOR مدل های MF220X است که تا قدرت ۱۵ کیلو وات تولید می شود. حداکثر سرعت ورودی این مدل ۴۰۰۰ rpm است که در مقایسه با سایر مدل ها میزان کمتری دارد. حداکثر گشتاور خروجی این سری از محصولات VGM نیز مجددا متعلق به مدل MX220 به میزان ۲۰۰۰ نیوتن متر است. این محصولات در دماهای ۱۰- تا ۹۰ درجه سانتیگراد قابلیت عملکردی مطمئن دارند و از این حیث بسیار پرکاربرد و پر قابلیت می باشند.

– سری MF-S series: این سری محصولات VGM نیز در مدل های MF070S ،MF090 ،MF090S ،MF120S ،MF150S و MF180S تولید می شوند. این محصولات نسبت به سری MF-X گشتاور خروجی پایین تری دارند و حداکثر گشتاور متعلق به سری MF180S به میزان ۱۱۲۰ نیوتن متر است. سرعت اسمی این مدل ۲۰۰۰ rpm و حداکثر سرعت ورودی آن ۳۰۰۰ rpm است. این دسته از محصولات ویگور دارای ۲۰۰۰ ساعت طول عمر مفید می باشند و از این حیث جزو محصولات با دوام محسوب می شوند.

سری MF70S از این محصولات کم جاترین و فشرده ترین محصول از این مجموعه به شمار می رود. این مدل در کنار دیگر محصولات Vigor به لحاظ فرایندی بسیار کم سر و صدا بوده و در حین عملکرد در حدود ۷۰ تا ۷۵ دسی بل نویز ایجاد می کنند.

– سری PG-F series: این سری از کاهش دهنده های سرعت VGM دارای مدل های PG60 ،PG60F ،PG90F ،PG120 و PG120F می باشد و در مقایسه با دیگر محصولات معرفی شده گشتاور پایین تری دارد. گشتاور خروجی این محصولات از عدد ۱۵ تا ۲۳۰ نیوتن متر متنوع است و این محصولات عمر مفیدی به اندازه حدود ۲۰۰۰ ساعت دارند. بیشترین بار شعاعی محصولات سری PG-F ویگور به مدل PG120F و به اندازه ۲۸۵۰ نیوتن تعلق دارد. اما حداکثر سرعت ورودی متعلق به مدل PG60F و به میزان ۴۵۰۰ rpm است.

محصولات معرفی شده دامنه ای آن چنان گسترده فراهم کرده اند که کمتر مشتری و کمتر فیلد صنعتی و تکنولوژیک قادر نباشد نیاز فرایندی خود را از طریق یکی از مدل های برشمرده شده فراهم سازد. از سوی دیگر کیفیت بالا، عمر مفید تقریبا زیاد، کارایی و بهره وری، و نیز سهولت در دسترسی، محصولات متنوع VGA را به برندی مشهور و صاحب اعتبار در بازار جهانی تبدیل کرده اند. از همین رو گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی فروش محصولات VGM به وفور سفارشات متنوع از سرتاسر کشور جهت تهیه و تأمین کاهش دهنده های سرعت این شرکت تایوانی دریافت می کند.

شرکت Vigor Gear بر حسب بازار گسترده ای که دارد در بازار جهانی و منطقه ای بسیار سهل الوصول بوده و گروه صنعتی کاسپین برحسب ارتباط مستمری که با واحد مرکزی و مراکز منطقه ای فروش محصولات این شرکت دارد آماده است به محض دریافت سفارشات مشتریان مراتب استعلام قیمت، اعلام و انجام خدمات تهیه و تأمین تجهیزات مورد نیاز مشتریان گرامی را به انجام برساند. شما می توانید ضمن برقراری ارتباط از طریق مجاری ارتباطی معرفی شده در وبسایت، نیازها، سؤالات و درخواست های خود را اعلام نمایید و در کمترین زمان ممکن پاسخ های مد نظر در خصوص خدمات تأمین تجهیزات، مشاوره فنی، آموزش و نصب و تعمیر و سرویس را دریافت نمایید.

لینک سایت ویگور

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 2,443
فهرست