گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق، قطعات الکترونیکی و تجهیزات مکانیکی شامل هیدرولیکی و پنوماتیکی، برآورده کننده نیازهای مراکز صنعتی و خدماتی فعال در سراسر کشور است. ما با توجه به همکاری با برندهای بزرگ و اخذ نمایندگی فروش و تأمین این برندها توانسته ایم رضایت و اعتماد مشتریان گرامی را در هر زمینه صنعتی و خدماتی که در آن فعال می باشند بدست آوریم. برند RD یا tech-sem از جمله دیگر برندهایی است که گروه صنعتی کاسپین ضمن برآورد نیاز بازار داخلی به آن تمایل ورزیده و با برقراری ارتباط با مراکز توزیع و فروش آن آمادگی تأمین محصولات برند RD را به دست آورده است.

شرکت RD تولید کننده انواع نیمه هادی ها، تریستور، دیود، رکتیفایر و محصولاتی از این قبیل است. شرکت چینی Techsem توانسته است با فراهم آوردن تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز و به کار گرفتن مهندسان و دانشمندان در زمینه طراحی و ساخت، یک تیم تحقیق و توسعه قدرتمند جهت ساخت محصولات نوآورانه و خلاقانه ایجاد کرده و محصولاتی با مشخصات ویژه و منحصر بفرد به مشتریان ارائه کند. محصولات Techsem دارای کیفیت و دوام بالا و در عین حال مصرف انرژی پایین و نیز مقرون به صرفه اند.

شرکت RD افزون بر اهتمام بر کیفیت و رضایت مشتری در زمینه استفاده از محصولات خود، بر انجام سیستماتیک فرایندها و نظارت و مدیریت بر شاخص های زیست محیطی و بهداشت نیز تأکید داشته است. اخذ گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت نظیر ISO9001، سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 و نظام ایمنی و بهداشت از جمله اقدامات موثر این شرکت در زمینه رعایت و بهبود مستمر شاخص های فرایندی، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت بوده است.

دامنه کاربرد محصولات RD بسیار گسترده است و کمتر صنعتی را می توان یافت که در راستای ارتقای فرایندهای خود به منظور خودکار سازی و افزایش ضریب دقت فرایندها بی نیاز به یک یا چند محصول این شرکت باشد. با این وجود محصولات RD با توجه به مشخصات فنی و ویژگیها و قابلیتهایشان عمدتاً در زمینه ذوب آهن و فولاد، صنعت راه آهن و حمل و نقل ریلی، منبع تغذیه هوشمند، انرژیهای نو و اینورترهای صنعتی استفاده می شوند.

محصولات RD (Techsem)

محصولات شرکت RD شامل سه دسته کلی به شرح انواع و مدلهای زیر می شوند:

– تریستورها/ نیمه هادی های گسسته: این محصولات شامل تریستورهای کنترل فاز سری KP، تریستورهای خاموش کننده سریع سری KK، دیودهای رکتیفایر سری ZP با قطر چیپ از 0.5 تا 5 اینچ و دامنه جریان خروجی از 200 تا 8500 آمپر هستند.

تریستورهای کنترل شرکت Techsem برای خنک سازی یک یا دو طرفه مناسب هستند. این محصولات برای استارت نرم و سبک، یکسوسازی کنترل فازی، وارونه سازی با توان بالا، کنترل موتور AC و DC، سوئیچ کردن AC/DC و مواردی از این قبیل استفاده می شوند. دیودهای رکتیفایر نیز برای خنک سازی یک یا دو طرفه بسیار مناسب اند و عمدتاً برای وارونه سازی با توان بالا، جوشکاری، کنترل موتور، درایو، شارژ و از این قبیل استفاده می شوند. نهایتا تریستورهای خاموش کننده سریع دارای ساختار تقویت کننده داخلی اند و در زمان سرعت و خاموش شدن سریع عملکرد خود را حفظ می کنند و مشخصات دینامیکی بسیار قدرتمندی دارند. کاربردهای این محصولات عمدتاً در گرمایش القایی، جوشکاری الکتریکی، اینورترها و کنترل سرعت است.

همه این محصولات شرکت RD دارای گواهی CE بوده و مطابق با استانداردهای روز اتحادیه اروپا طراحی و ساخته می شوند. این محصولات به طور کلی برای گرمایش القایی، دستگاههای جوشکاری، رکتیفایرها، منابع تغذیه و مواردی از این قبیل بسیار کاربردی و قابل استفاده اند.

این دسته محصولات RD به طور کلی تریستورهای کنترل شده فازی، دیودهای رکتیفایر و تریستورهای خاموش کننده سریع را شامل می شوند. سریهای H100KPR-35-60 با ولتاژ 6000 ولت و جریان 3500 آمپر، H100KPR-35-65 با ولتاژ 6500 ولت و جریان 3500 آمپر، H125KPR-52-60 با ولتاژ 6000 ولت و جریان 5200 آمپر و دیگر سریها و مدلها از زمره این دست از محصولات RD بشمار می روند.

– ماژولهای تریستور/ دیود: این محصولات شرکت Techsem تریستورهای تک گانه و دوگانه سری MT و MTC، دیودهای تک گانه و دوگانه سری MD و MDC و ماژولهای تریستور- دیود سری MFC را شامل می شوند. در این ماژولها تریستورها و دیودها به هم متصل می شوند. این ماژول دارای یک محفظه ساخته شده از تزریق پلاستیک است و بر روی یک صفحه پایه فلزی نصب شده است که بعنوان یک خنک کننده عمل می کند.

گستره جریان خروجی این محصولات از 26 تا 470 آمپر و محدوده ولتاژ معکوس تا 3600 ولت را دربر می گیرد. این محصولات به صورت عمده برای درایورهای موتور، منبع تغذیه، انتقال و توزیع برق، حمل و نقل ریلی، ذوب فلزات، تولید ماشین آلات، ماشینهای جوشکاری، صنایع شیمیایی، انرژیهای تجدیدپذیر و کاربردهایی از این دست استفاده می شوند. سریهای MD500-12-417F2 ،MD500-14-4-417F2 ،MD500-16-417F2 ،MD500-22-417F2 ،MD500-25-417F2 ،MDC110-16-223F3 از جمله این سری محصولات برند RD هستند.

– رکتیفایر پل: رکتیفایر پل RD در سری سه فاز MDS با آمپراژ 50 تا 200 تولید و به مشتریان عرضه می شود. این محصولات مدارهای الکترونیکی هستند که جریان سه فاز AC را به جریان مستقیم تبدیل می کنند. این امر به ویژه هنگامی که ولتاژ DC برای یک دستگاه الکترونیکی مورد نیاز است مهم می باشد. کلاس ولتاژ این محصول از 800 تا 2200 ولت است و عمدتاً در تجهیزات برق DC، جوش اینورتر، درایوهای الکتریکی و رکتیفایرهای ورودی استفاده می شود. این محصول در مدلهای 100-12-218H5 ،100-12-219H5 ،100-14-218H5 ،100-14-218-HS ،100-16-219HS ،150-12-221H5 ،150-14-221H5 و نظایر آن تولید و روانه بازار می شود.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی تأمین محصولات RD یا Techsem آماده است کلیه نیازهای مشتریان در زمینه تأمین محصولات این شرکت را ارائه دهد. ما با توجه به ارتباطهای مطمئن با مراکز اصلی پخش و فروش شرکت چینی RD می توانیم در اسرع وقت مراتب استعلام قیمت، تأمین و تحویل، راه اندازی و استانداردهای نحوه استفاده از تجهیزات، تعمیر و خدمات پس از فروش و مشاوره در زمینه انتخاب محصول مناسب با نیازهای صنعتی مشتریان گرامی را ارائه می دهیم. کافی است با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین مندرج در وبسایت تماس بگیرید تا از کم و کیف این خدمات مطلع شوید.

لینک سایت Techsem

لینک سایت RD

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 366
فهرست