اتوماسیون صنعتی با توجه به ماهیت نوین و متأخر خود فعالان صنایع و صاحبان فکر در حوزه طراحی و ساخت روش‌های نوین اتوماسیون را طی سالیان اخیر به خود جلب کرده است و از این رو در دهه‌های اخیر شاهد رشد و گسترش مشهود واحدهای صنعتی طراح، تولید‌کننده، مشاوره دهنده و تعمیر کننده محصولات و فراورده‌های اتوماسیون صنعتی در سرتاسر جهان بوده‌ایم. طبیعتاً با توجه به اهمیتی که اتوماسیون صنعتی در واحدهای صنعتی فعال در حوزه‌های مختلف دارد، صنعت‌گران و تصمیم‌گیران حوزه‌های صنعتی ترجیح می‌دهند از بهترین خدمات اتوماسیون با بیشترین ضریب ایمنی و کمترین ضریب خطا استفاده کنند، و از این حیث کیفیت خدمات و محصولات مهم‌ترین معیار در انتخاب محصولات اتوماسیون صنعتی خواهد بود.
یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان محصولات اتوماسیون صنعتی در جهان شرکت امرن  (OMRON) می‌باشد. این شرکت تولید کننده انواع مدل‌ها و گونه‌های محصولات اتوماسیون صنعتی بوده و تنوع و کیفیت محصولات آن همواره مورد تأیید مشتریان بوده است. توان بالای فنی این شرکت خصوصاً در حوزه تحقیق و توسعه به شرکت امرن قدرت ابداع روشهای نوین و خلق ابتکارات منحصر بفرد داده است و از این حیث در رقابت با سایر فعالان صنعتی مرتبط جایگاه بالایی را نصیب خود کرده است.
تنوع محصولات، کیفیت بالای فراوردهها، مجموعه مهندسی متبحر و خلاق و دارای قدرت ابتکار بالا در  طراحی و تولید طرحهای جدید از جمله عواملی است که مجموعههای صنعتی نیازمند به خدمات اتوماسیون صنعتی را در اقصی نقاط جهان به استفاده و بهره‌گیری از محصولات این شرکت ترغیب کرده است. از سوی دیگر رویه شرکت مبنی بر پاسخگویی به نیازهای روز و تطبیق دادن روند عملکردی مجموعه بر حسب مشتری مداری، آن دسته از عواملی بوده‌اند که موفقیت این شرکت در جذب بازار جهانی را در پی داشته اند.
لازم به ذکر است سیاست مشتری مداری این شرکت فقط در عوامل فنی محدود نمی‌شود، بلکه قابلیت مجموعه امرن در پاسخگویی سریع به سفارشات، دسترسی سریع به اطلاعات و خدمات شرکت، سهولت در برقراری روابط بازرگانی و پاسخگویی سریع واحدهای مربوطه از دیگر عواملی بوده است که مشتریان خدمات اتوماسیون را در کل جهان به خرید محصولات شرکت امرن ترغیب کرده است.
بر این اساس، در سالهای اخیر و خصوصاً پس از نهادینه شدن مسئله ضرورت استفاده از سرویس‌های اتوماسیون صنعتی در واحدهای تولیدی و پیمانکاری در ایران، واحدهای صنعتی متعددی به استفاده از خدمات این شرکت تمایل پیدا کرده‌اند و در حال حاضر محصولات امرن بازار مناسبی در کشور را دارا هستند. از این حیث بهره‌گیری از محصولات این شرکت نکته‌ای نیست که کارشناسان آشنا به بازار محصولات اتوماسیون صنعتی به مشتریان گرامی گوشزد نکنند. نکته آن که با توجه به تنوع بالای محصولات شرکت امرن، انواع واحدهای صنعتی بر حسب نیاز قادر به استفاده از طیفی از این محصولات بوده و از این حیث شرکت امرن با ارائه این محصولات پاسخگوی نیازهای بخش عظیمی از فرایندها و رویه‌های صنعتی خواهد بود.
بخشی از محصولات تولیدی این شرکت به شرح زیر می‌باشند، البته لازم به ذکر است دامنه این محصولات به موارد زیر خلاصه نمی‌شود:
 کنترل کننده‌های قابل برنامه‌ریزی: این ابزارها با توجه به نشانگرها و علایم تصویری ساده، به سادگی پیامهای لازم را به اپراتورها منتقل و بدین ترتیب در تسهیل، تسریع و اتوماسیون صنعتی فرایندها کمک می‌کنند. این محصولات در سری‌های NX ،NX1P ،NJ و CP1 توسط شرکت امرن تولید و مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرند.
 نرم‌افزارها: نرم افزارها از طریق برنامه‌ریزی PLC روی واحدهای ویژه I/O تنظیمات لازم را انجام داده و به این ترتیب به انجام کارها کمک می‌کنند.
 شبکه‌ها: ابزارهای شبکه امروزه به راهبردی برای ساده‌سازی فرایند سیم‌کشی جهت سهولت در ارتباط واحدها با یکدیگر شده است. شرکت امرن انواع ابزارهای شبکه نظیر IO-Link ،EtherNet/IP ،EtherCAT و  CompoNet را تولید و به مشتریان عرضه می‌دارد.
 ترمینال‌های قابل برنامه‌ریزی: HMI هایی هستند که استفاده از آنها بسیار آسان بوده و دارای قابلیت نمایشی بالا، سازگاری بالا با شبکه و دارای قدرت بالای ارتباط با دستگاه‌های تولیدی هستند. شرکت امرن انواع ترمینال‌های قابل برنامه‌ریزی در سری‌های NA ،NB و NV  را تولید می‌کند.
– سیستم‌های RFID: این سیستم‌ها ابزاری هستند برای خوانش یا نوشتن داده‌ها بدون تماس با آن‌ها. این سیستم‌ها را گاهی تگ‌های الکترونیکی، تگ‌های IC و تگ‌های RF نیز می‌خوانند.
ما به عنوان یکی از تأمین کنندگان و واردکنندگان محصولات شرکت امرن قادریم نیازها و سفارشات مشتریان را در اسرع وقت پاسخ داده، در حداقل زمان ممکن استعلام قیمت را گزارش داده و در صورت صلاحدید و تأیید خریداران محترم، مراحل مذاکره، خرید و تحویل کالا را در اسرع وقت و بدون ایجاد هر گونه مزاحمت جانبی به مشتریان انجام دهیم. PLC ها و انواع مدل‌ها و گونه‌های  HMIاصلی‌ترین محصولات خریداری شده توسط ما محسوب می‌شوند اما با توجه به حسن سابقه در ارائه محصولات این شرکت، ما توانایی تهیه هر کدام از محصولات شرکت امرن برای رفع نیازهای مشتریان را دارا می‌باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمده‌ترین محصولاتی که تا کنون مورد سفارش مشتریان شرکت امرن بوده و توسط ما تهیه و تحویل داده شده است، اینجا را کلیک کنید.

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 870
فهرست