گروه صنعتي کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و قطعات الکتریکی از برندهای معتبر و نام آشنای جهانی با دستور کار قرار دادن مطالعات فنی و برآورد دقیق بازار جهت آشنایی با محصولات و برندهای کاربردی توانسته است نقش موثر و قابل توجهی در تأمین نیازهای مشتریان خود ایفا کند و در حال حاضر از سرتاسر کشور سفارشات متعدد در زمینه تأمین و تحویل تجهیزات را دریافت می کند. توسعه محصولات و حوزه های کاربردی و نیز افزودن بر دامنه برندهای تولیدکننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و قطعات الکتریکی از جمله رویه هایی است که در این راستا اتخاذ شده است و تأمین محصولات برند ohmite در این راستا قرار دارد.

شرکت ohmite تولیدکننده تجهیزات مقاومت الکتریکی و محصولاتی است که مقاومت در ولتاژهای بالا، جریان بالا و سطوح انرژی بالا را تأمین می کند. تنوع بالا و دامنه کاربردی گسترده محصولات ohmite باعث فراگیر شدن محصولات این شرکت در سطح جهانی شده است و به فراخور آن مشتریان و صاحبان صنایع و خدمات داخلی نیز تشویق شده اند که از محصولات متنوع این سازنده بهره ببرند. این شرکت مطابق با فناوریهای روز دنیا و ضمن نیازسنجی دقیق بازار و مشتریان توانسته است تبدیل به یک برند مشهور و مورد اقبال جهانی شود.

کابردهای محصولات ohmite

محصولات ohmite در بسیاری از صنایع نظیر پزشکی، حمل و نقل و نظایر آن به کار می روند. تنوع و انعطاف پذیری محصولات این شرکت آنها را قابل استفاده در حوزه های کاربردی مختلف می کند و این امر به شرکت ohmite امکان حضور و رقابت با برندهای روز بین المللی در صنایع مختلف را داده است. در ادامه با برخی زمینه های کاربردی عمده ohmite آشنا می شویم:

حمل و نقل: محصولات ohmite در صنایع مختلف حمل و نقل نظیر حمل و رنقل ریلی، حمل و نقل برقی، ساخت و ساز و کشاورزی کاربرد دارند. مقاومت های قدرت این شرکت در ایجاد سیستم ترمز EV و تبدیل انرژی الکتریکی اضافی به گرما نقش موثری دارند. این تجهیزات در وسایل نقلیه هیبریدی، کشتی های برقی، دوچرخه های برقی و نظایر آن بسیار استفاده میشوند.

پزشکی: مقاومت های الکتریکی ohmite در کنترل دقیق فرایندها نقش حائز اهمیتی دارند و تصویربرداری با وضوح بالا را ممکن می کنند. محصولات ohmite همچنین با قابلیت تنظیم سطوح توان، در تجهیزات جراحی پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. مقاومتها همچنین با کنترل و تأمین جریان هوا، فشار و دما در تجهیزات تنفسی مورد استفاده قرار می گیرند.

قدرت و انرژی: امروزه قدرت بالا و تخلیه انرژی زیاد به طور فزاینده ای در درایوهای موتور و سایر زمینه ها محبوبیت پیدا کرده است. محصولات ohmite در زمینه تأمین این نیاز در دامنه ها و حوزه های مختلف قابل استفاده هستند.

صنایع: نیاز رو به گسترش صنایع جهت افزایش دقت، افزایش سرعت، خطاناپذیرسازی و حذف خطاهای انسانی، خودکار کردن فرایندها از طریق تجهیزات اتوماسیون صنعتی و مواردی از این قبیل بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و فناورانه الکتریکی نظیر انواع مقاومت ها را مقتضی کرده است و همین امر محصولات ohmite را در این حوزه پرکاربرد می کند. مقاومت هایی که در اتوماسیون صنعتی، مبدلها و سنسورها استفاده می شود جهت تهویه سیگنال، تطبیق آمپدانس و تبدیل جریان و ولتاژ به کار گرفته می شود. این تجهیزات ولتاژ و جریان را برای مدیریت، پایش سرعت و گشتاور موتورهای الکتریکی تنظیم می کنند. همچنین مقاومت ها با تنظیم جریان به تنظیم و بهینه سازی سیستم روشنایی کمک می کنند.

شرکت ohmite طیف گسترده ای از محصولات را دارد که دامنه متنوع خدمات فوق را برآورده می سازند. در ادامه برای آشنایی اجمالی به معرفی سرفصل وار این محصولات می پردازیم

محصولات ohmite

مقاومت برق یا پاور رزیستور: مقاومتهای قدرت با تبدیل انرژی به گرما آنها را از مدار خارج کرده و عوارضی که می توانند داشته باشند را دفع میکنند. ولتاژهای بالا، جریان بالا و نظایر آنها از موارد استفاده گسترده این محصولات است. مقاومتهای برق بر اساس میزان قدرت، میزان مقاومت و تلورانس سریها و مدلهای متنوعی را شامل میشوند.

رزیستورها یا مقاومتهای ترکیبی سرامیکی: این محصولات می توانند از 0.5 تا 100 وات متغیر باشند و از این رو در طیف مختلف حوزه ها شامل شارژر ریلی، تابلو برق، کنترل موتور، شتاب دهنده ها، قطع کننده های مدار و بسیاری زمینه های دیگر کاربرد دارند. این محصولات بدلیل فقدان سیم از سیم پیچ ها پردوام ترند و از نظر شیمیایی مقاوم و پایدارتر هستند. رزیستورهای سرامیکی در انواع لوله ای، محوری، مقاومت دیسک و واشر، مقاومت آب خنک، سری OS و مدلهای دیگر تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

فیلترهای EMI: شرکت ohmite متناسب با هر طیف کاربردی سری فیلتر رابط الکترومغناطیسی یا EMI خاصی را طراحی و تولید می کند که فیلترهای ورودی، تک فاز، سه فاز، دو مرحله ای و PCB از آن جمله اند.

کنترلر قدرتهای مقاومت صنعتی: این محصولات برای کنترل قدرت در مدار استفاده میشوند. کنترلها با توان مقاومتی از 0.5 وات تا 1 کیلووات است. کنترلرهای قدرت رزیستور صنعتی در انواع پتاسیومترهاARCOL ACD46 ،ARCOL ACD22 ،Dec-Ranger ،Cap-Ranger، کنترل قدرت حالت جامد، دستگیره کنترل، رئوستات، سوئیچ های Power Tab، و جداکننده ها تولید و روانه بازار می شوند.

خازنها: سری خازنهای دو لایه الکتریکی طیف گسترده ای از ساختارهای هندسی و مشخصات الکتریکی را شامل میشوند. این محصولات بر اساس پارامترهای متعدد نظیر جنبه های کلیدی، کاربرد نوعی، میزان ذخیره، میزان مقاومت سری معادل، دمای عملیاتی و جریان نشتی در مدلهای مختلف تولید می شوند. خازنها در سریهای LF ،LP ،LC ،LK ،LT ،LV ،New LX و New LJ تولید و به مشتریان عرضه میشوند.

لیست فوق اشاره ای اجمالی به طیف گسترده محصولاتی بود که توسط ohmite تولید می شود. مشتریان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مجاری ارتباطی ما مندرج در وبسایت تماس بگیرند. گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی محصولات شرکت ohmite آماده است شما را در زمینه استعلام قیمت محصولات ohmite، خدمات تأمین و تحویل در محل، نصب و راه اندازی، آموزش چگونگی استفاده از محصولات و تعمیرات پیشگیرانه و تعمیر محصول یاری رساند. گروه صنعتی کاسپین همچنین خدمات مشاوره مهندسی در خصوص انتخاب بهترین محصول شرکت ohmite متناسب با نیازتان را نیز ارائه خواهد داد.

لینک سایت ohmite

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 397
فهرست