این سری همانطور که از ظاهرش پیداست، هوشمند و قابل اعتماد است. با داشتن محتوایی کامل و با بهره گیری از کیفیت بالا، امرن این نسل HMI را در نهایت اطمینان به شما ارائه میدهد. استفاده از این سری با خانواده محبوب CP1 از مجموعه PLC های فشرده امرن انتخابی بسیار منطقی است و در تمام صنایع مناسب پروژه های شماست.
HMI های این سری دارای صفحات نمایش ۳/۵ تا ۱۰ اینچی میباشند. سری NB نه تنها سری کاملی است، بلکه دارای بسیاری از ویژگیهای فوق العاده طراحی میباشد که ایجاد برنامه های کاربردی جذاب HMI را بسیار ساده کرده است. ترکیب کیفیت بالا و ویژگیهای بارز قابل اضافه شدن، ارزش برجسته ای به این HMI در رده HMI های اقتصادی داده است. برنامه NB-Designer برای ایجاد برنامه های کاربردی HMI مجانی است و میتوانید آنرا از وب سایت شرکت امرن دانلود کنید.
سری NB تمامی ویژگیها و امکانات ایجاد راحت و سریع صفحات برنامه های کاربردی را در اختیار شما قرار می دهد، ویژگیهایی از قبیل قابلیت ایجاد پنجره ها در حالی که متون را میتوان در ۳۲ زبان مختلف تعریف کرد. علاوه بر این قابلیت شبه سازی آفلاین به شما امکان میدهد تا به سرعت پروژه های خود را آزمایش کنید.
سری NB تمام چیزهایی را که شما برای ایجاد برنامه های کاربردی ماشینهای مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله بسته بندی، غذا، پلاستیک و بافندگی، نیاز خواهید داشت را در اختیارتان قرار می دهد. کارهای ساده ای از جمله زدن درب بطریهای نوشیدنی و ماشینهای بارگیری و خالی کردن بار تا موارد پیچیده تری از جمله پرکردن، آب بندی کردن و برچسب زدن را میتوان با کمک این HMI انجام داد.
برای آشنایی بیشتر با تعدادی از ویژگیهای فنی و همچنین مشاهده قیمت HMI های این سری اینجا را کلیک کنید.

دانلود دیتاشیت

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,069
فهرست