شركت هوندا علاوه بر محصولات بسيار متنوع خود در زمينه مولدهای انرژی نظیر موتور برق نیز شهرت و اعتبار بالایی دارد. تولید انواع ژنراتور، موتور برق، پمپ، دستگاههای چمن زنی و برف روب از جمله این محصولات است که در این نوشتار بیشتر به محصول بسیار کاربردی موتور برق پرداخته میشود. ژنراتورها یا موتورهای برق هوندا طیف متنوعی از مدلها را شامل می شوند که مناسب برای شرایط محیطی متفاوت هستند، و میزان انرژی مورد نیاز و درجه مطلوبیت نزد مشتری از معیارهای انتخاب آنها بشمار می روند. این ژنراتورهای پرتابل در محیط های مختلف از محوطه یک کمپ کاری یا تفریحی گرفته، تا پارکینگها، استادیومها و تا پوشش دهی برق مسابقات ورزشی و نظایر آن می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

موتورهای برق هوندا قابلیت اطمینان بسیار بالایی دارند، یک منبع ایده آل برای پشتیبانی تغذیه برق خانه ها، مجتمعهای مسکونی، ادارات و کارگاهها بشمار می روند و توانمندیهای فنی بالایی دارند. این موتور برقها مجهز به موتورهای چهار زمانه GX یا سری GC هستند، عملکرد پایدار و ثابتی دارند و دچار نوسان نمی شوند، بی صدا هستند و بازدهی خروجی انرژی بسیار بالایی دارند. بی دلیل نیست که موتور برقهای هوندا در ساخت و ساز کاربرد گسترده ای دارند و همچنین این شرکت از تأمین کنندگان رسمی انرژی برای بسیاری از مسابقات بزرگ و حرفه ای ورزشی است.

 

موتور برق EU2200i هوندا

از میان مدلهای متنوع موتورهای برق تولیدی، مدل EU2200i بجهت مزایایی که برشمرده خواهند شد جزو سری محصولات پرطرفدار و کاربردی این شرکت بشمار می رود. این ژنراتور برای مصارفی نظیر تامین برق تلویزیون، دی وی دی، ماهواره، یخچال، قهوه ساز و مواردی از این نظیر ایده آل است و به همین جهت می توان گفت عمده مشتریان موتور برق EU2200i بدنبال تأمین مصارف خانگی هستند. عملکرد بدون صدای این محصول، وزن بسیار کم (کمتر از ۴۷ پوند معادل حدود ۲۰ کیلوگرم) با طراحی و قابلیت حمل دستی، و تغذیه پایدار انرژی از جمله ویژگیهای برجسته این مدل هستند. همچنین اگر ۹۵ درصد مخزن آن پر شود، این موتور برق می تواند بیش از ۸ ساعت تولید انرژی کند.

 

ویژگیهای موتور برق EU2200i هوندا

علاوه بر مشخصات برجسته ذکر شده، این موتور برق دارای قابلیتهای پرشماری است که برخی از آنها برشمرده می شوند:

 قدرت بیشتر با همان قابلیت کیفی: مدل EU2200i موتور برق HONDA نبست به مدل قبلی که ۲۰۰۰ وات انرژی برق تولید می کرد، ۱۰ درصد انرژی بیشتری تولید میکند و موتورهای ۲۲۰۰ واتی هوندا به لحاظ وزن و ابعاد تغییری نکرده اند و با همان قابلیت کیفی توان بیشتری را تولید می کنند. شما چه یک یخچال اضافه در خانه داشته باشید، چه یک سازه بزرگتر در محل ساخت و ساز و چه یک تلویزیون بزرگتر و … می توانید بدون کوچکترین نوسان و با اطمینان کامل از مدل EU2200i هوندا بهره ببرید.

 مناسب برای لوازم خانگی: موتور برقهای EU2200i هوندا انرژی به خوبی انرژی لازم برای تغذیه مایکرو ویو، یخچال، سشوار، یونیتهای کوچک AC و دیگر لوازم فراهم می کنند. استفاده از این موتور برق برای مصارف خانگی، کمپ های مسافرتی، محل های کار و مواردی از این دست بسیار رایج است.

 گرید تجاری معتبر: موتور برق EU2200i هوندا مجهز به موتور تجاری سری GXR120 بوده و عملکردی بسیار آرام، روان و کم مصرف دارد. سبکی و کوچکی در عین این کارایی ها از ویژگیهای برجسته این موتور است. موتور GXR120 معمولا برای تغذیه تجهیزات سنگین طراحی و ساخته شده است اما موتور برق EU2200i با وجود بهره گیری از این موتور دارای ابعاد و وزن کمی است و از این رو می توان به قابلیت عملکردی آن در عین کوچک بودن اطمینان داشت.

 عملکرد بی سر و صدا با کمترین نویز: این دستگاه حتی از یک مکالمه خودمانی هم صدای کمتری تولید می کند و از این رو بسیار مشتری پسند است. یکی از مشکلات موتورهای برق خصوصا در مجتمع های مسکونی آلودگی صوتی ای است که ایجاد کرده و اسباب مزاحمت همسایه ها می شوند. با این موتور برق حتی همسایه ها نیز از شما تشکر خواهند کرد.

 راه اندازی آسان: راه اندازی و استارت این موتور برق هوندا بسیار ساده و کم دردسر است و مشکلاتی که بسیاری از ژنراتورها خصوصا بعد از یک دوره مصرف دارند را هرگز با این موتور تجربه نمی کنید. سیستم کم فشار مکانیکی اتوماتیک این موتور برق باعث می شود که نیروی کمی برای راه اندازی آن لازم باشد.

 سبک و کوچک: به جهت استفاده از تجهیزات متناسب با فناوریهای روز، قطعات این موتور طراحی و ساخت سبک و کوچکی دارند و همین امر باعث شده است وزنی حدود ۲۰ کیلوگرم داشته باشد که به سبب طراحی مناسب به راحتی قابل حمل است.

 امکان اضافه کردن یک موتور اضافی برای تغذیه قوی تر: طراحی موتور برق هوندای EU2200i به گونه ای است که در مواقع نیاز به انرژی بیشتر می توانید به سادگی و از طریق یک کابل موتور دیگر EU2200i را اضافه کرده و به این ترتیب انرژی تولید شده را به ۴۴۰۰ وات برسانید.

 تعویض روغن ساده: این موتور هم دارای دهانه ورودی روغن بزرگتر و هم ناودان تخلیه روغن بزرگ است و از این رو تعویض روغن در آن به سادگی انجام می شود.

 دوام بسیار بالا: کیفیت قطعات این موتور برق و چیدمان و نحوه اسمبل آنها به گونه ای است که حین عملکرد قطعات کوچک ترین آسیبی بهم نمی زنند سیستم های خنک کننده و تهویه، حفاظت بدنه و دیگر راهکارهای مهندسی مانع فرسایش عملکرد قطعات می شود و از این رو موتور برق EU2200i عمری بالا دارد.

 قطع کننده مدار الکتریکی: این مکانیزم باعث محافظت از موتور برق در مقابل اضافه بارهای احتمالی است که به دستگاه تحمیل می شود.

گروه صنعتی کاسپین آمادگی دارد سوالات، درخواست ها و سفارشات شما در خصوص تهیه و تدارک موتور برق مدل EU2200i هوندا را در اسرع وقت و با کمترین مراتب زمانی و هزینه ای به انجام برساند. گروه صنعتی کاسپین نمایندگی فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی، مکانیکی و برقی بوده و تهیه و تأمین موتور برق EU2200i هم یکی از خدماتی است که به مشتریان ارائه می دهد. می توانید ضمن برقراری تماس با مجاری ارتباطی معرفی شده در وبسایت نسبت به چند و چون این خدمات آشنایی بیشتری حاصل نمایید.

لینک این تجهیز در سایت هوندا

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,230
فهرست