گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی و تجهیزات الکتریکی صنعتی اهتمام خود را صرف ارائه محصولاتی باکیفیت و مشتری پسند کرده و از این رو خود را ملزم به تأمین محصولات از برندهای معتبر می داند. مطالعه در خصوص بازار محصولات الکترونیکی و اتوماسیونی در سرتاسر جهان، دریافت بازخورد از مشتریان داخلی و مطالعات بازاریابی راهنمای گروه صنعتی کاسپین در همکاری و انتخاب بهترین برندها جهت استفاده بهینه مشتریان داخلی است. برند گرین پاور (Green Power) از این جمله برندهاست. این برند متعلق به شرکت چینی Green Power Co. Ltd  است که بیش از 20 سال سابقه دارد.

گرین پاور در زمینه تولید انواع منابع تغذیه AC-DC و AC-AC تولیدات منحصربفرد و باکیفیتی ارائه می دهد. داشتن تیم های مهندسی و تحقیق و توسعه قدرتمند، ظرفیت تولید بالا و دامنه گسترده بازار در مختصات جهانی از ویژگی های عمده این برند محسوب می شوند. این شرکت دارای تیم های مجرب و حرفه ای است، دارای سیستم یکپارچه در نظام مدیریتی و تصمیم گیری است و خدمات پس از فروش منحصر بفردی دارد. همین ویژگی ها گرین پاور را به یک برند بین المللی نزد مشتریان تبدیل کرده است و این اعتبار مشتریان داخلی را نیز به بهره گیری از محصولاتش ترغیب کرده است.

دامنه و کاربرد محصولات گرین پاور

محصولات متنوع و باکیفیت شرکت گرین پاور عمدتا در صنایع زیر به کار می روند:

 • گرمایش الکتریکی
 • تصفیه آب
 • متالورژی
 • برق
 • راه آهن و حمل و نقل ریلی
 • خدمات پزشکی و صنایع پزشکی
 • کریستال و پلی کریستال
 • انبارداری
 • صنایع ساخت نیمه هادی ها یا نیمه رساناها
 • صنایع الکتروشیمیایی

به این لیست می توان بندهای بیشتری را افزود ولی عمده صنایع بهره گیرنده از محصولات گرین پاور بشرح ذکر شده اند.

محصولات گرین پاور

عمده محصولات گرین پاور شامل انواع پالس ولو است، اما اتصال بالک هد و انواع تایمرها دیگر محصولات این شرکت می باشند که متناسب با نیاز مشتریان تولید و عرضه می شوند:

انواع پالس ولو: که در انواع CA ،DMF و SCG تولید و روانه بازار می شود.

 • پالس ولوهای CA: این محصولات در مدلهای مختلف تولید می شوند. پایلوت ولوهای یکپارچه مدل CA-76MM، پالس ولوهای فلنجی مدل 45FS، پایلوت ولوهای عملیاتی سلنوئید، پالس جت ولو های سری T در مدل های CA-50T، دیافراگم ولوها با اتصالات فشرده، دیافراگم ولوهای غبارگیر سری CA-76T، دیافراگم ولوهای CA-62T با کیفیت عالی، و انواع دیگر دیافراگم ولوها بخش کوچکی از دامنه گسترده پالس ولوهای CA شرکت گرین پاور می باشند که مشتریان متناسب با نیاز خود آنها را برمی گزینند.
 • پاس ولوهای DMF: پالس ولوهای منیفولد سری DMF-Y-76S، پالس ولوهای سری DN25، پالس ولوهای سلنوئید سری DN76 پالس ولوهای پنوماتیک AC220V، پالس ولوهای Square tank و انواع دیافراگم ولو از جمله پالس ولوهای DMF تولیدی پرین پاور هستند.
 • پالس ولوهای سری SCG: ولوهای سلنوئید بگ فیلتر، پالس ولوهای دیافراگمی 1 اینچی، ولوهای غبارگیر سری scg353A060، پایلوت ولوهای سلنوئیدی کنترل کننده هوا، ولوهای غبارگیر بگ هاوس، دیافراگم ولوهای DC24V و ولوهای غبارگیر دوراهی تعداد محدودی از سری گسترده محصولات SCG شرکت گرین پاور به شمار می روند.

کانکتورهای بالک هد: این محصولات در دو سری کانکتورهای دارای یک سر و کانکتورهای دوسره تولید می شوند. انواع یک سره این کانکتورها در مدلهای 1 اینچی PS25 و 1.5 اینچی PS40 تولید می شوند. سریهای دوسره آن نیز در انواع 1.5 اینچی PD40 و 1 اینچی PD25 روانه بازار می شوند. اتصال راحت و سریع، مناسب برای کوپلینگ های دارای دو تیوب زیری، و نصب بدون نیاز به فرایندهایی نظیر جوشکاری از ویژگیهای مثبت کانکتورهای دوسره گرین پاور محسوب می شوند.

تایمر: تایمر تولیدی گرین پاور عبارت از کنترل کننده پالس ولو سری DMK-3CS6 می باشد که در دو مدل حداکثر 6 کنترلر و حداکثر 12 کنترلر سفارش گذاری می شود.

کویل پالس ولو: این سری محصولات گرین پاور شامل کویل پالس ولوهای سلنوئیدی در مدلهای a044 ،0200 ،230 ولتی AC، مدل sbfec با جریان DC  و ولتاژ 24 ولتی، دیافراگم ولوهای نوع توربویی با جریان DC، ولوهای مناسب برای کارهای سنگین، کوبل پالس ولوهای ضد انفجار و اقسام دیگر مشابه می باشند.

پایلوت پالس ولو: پالس ولوهای سری توربو با مونتاژ قطبی، پایلوت پالس ولوهای سری ASCO جایگزین کیت تعمیر، پایلوت پالس ولوهای سری GOYEN، پالس ولوهای سری SBFEC، آرماتور پالس و ولو سری PENTAIR K0584 از جمله این سری محصولات گرین پاور هستند.

آنچه اشاره شد شرح اجمالی محصولات شرکت چینی گرین پاور بود. این شرکت همچنین تولیدکننده انواع کیت های تعمیری نیز می باشد که در سریهای متنوع تولید و روانه بازار می شوند.

شرکت گرین پاور چنانکه از نامش برمی آید از هواداران حفظ محیط زیست و پیشگیری از آلودگیها و مخاطرات زیست محیطی برای ایجاد زندگی پاک برای مردمان جهان است. بنابراین تعهد به الزامات زیست محیطی هم در فرایندهای تولیدی و هم در محصولات تولیدی جزئی بی بدیل از سیاستگذاریهای این شرکت است. بهبود مستمر از طریق بهره وری تولید و صرفه جویی در هدر رفت منابع و هزینه ها از عمده گامهای این شرکت برای نیل به این هدف است. شبکه قدرتمند فروش این شرکت نیز در مختصات جهانی ضمن کیفیت و دوام بالای محصولات، باعث حفظ و گسترش دامنه مشتریان وفادار و تبدیل این محصولات به یک برند معتبر بین المللی شده است.

با توجه به نکات فوق گروه صنعتی کاسپین نمایندگی گرین پاور را بر عهده گرفته و خود را متعهد می داند کلیه نیازهای مشتریان اعم از معرفی محصولات و مشخصات فنی آنها، مشاوره در زمینه انتخاب مناسبترین محصول، استعلام قیمت و ارائه آن در کوتاه ترین زمان ممکن، تأمین و تحویل محصولات در محل مورد نظر مشتری، خدمات نصب و راه اندازی، آموزش، و خدمات پس از فروش را ارائه دهد. گروه صنعتی کاسپین نظرات و بازخوردهای مشتریان از محصولات و نحوه ارائه خدمات را دریافت و بر اساس آن مطالعات لازم در خصوص برندها و فرایندهای خاص خود را انجام می دهد. بنابراین کافی است در صورت نیاز به هر محصولی در زمینه فعالیت گروه صنعتی کاسپین شامل قطعات الکترونیکی، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات برقی صنعتی و مواردی از این قبیل با مجاری ارتباطی ما تماس حاصل فرمایید.

لینک سایت Green Power

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 470
فهرست