واحد های ورودی و خروجی آنالوگ و واحد های سنسور دمای جدید برای PLC های خانواده CP1

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. واحد های ورودی و خروجی آنالوگ و واحد های سنسور دمای جدید برای PLC های خانواده CP1

 

به تازگی تعداد واحد های ورودی و خروجی آنالوگ در سری های PLC های کامپکت خانواده CP1 با اضافه شدن شش واحد جدید گسترش یافته است. این واحد ها شامل واحد های ورودی، واحد های خروجی، واحد های ورودی و خروجی ترکیبی و واحد های سنسور دما می باشند.
–    سنسینگ و کنترل آنالوگ با دقت بالا:
درجه تفکیک ۱/۱۲۰۰۰، این واحد های جدید را برای کنترل تنش، فشار و یا سیال، با دقت بسیار بالا، کاملا مناسب نموده است. در کنار واحد های آنالوگ چهار کاناله ورودی و خروجی موجود با درجه تفکیک ذکر شده یعنی CP1W-AD041 و CP1W-DA041، دو واحد آنالوگ ترکیبی جدید یعنی  CP1W-MAD42 و CP1W-MAD44 که شامل چهار کانال ورودی و دو یا چهار کانال خروجی می باشند نیز معرفی شده اند. استفاده از این واحد های آنالوگ ترکیبی در جاهایی که فضا و هزینه جزو ملاحظات مهم می باشند، یک راه حل ایده آل است. همه این واحد های جدید معرفی شده از محدوده کامل ولتاژی و جریانی قابل استفاده در اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق  پشتیبانی می کنند.
–    واحد های دمای دقیق و منعطف:
در واحد های سنسور دمای جدید معرفی شده، مدل CP1W-TS003 دارای چهار کانال ورودی از نوع ترموکوپل می باشد، دو کانال می تواند جهت ورودی آنالوگ در محدوده های ۱ تا ۵ ولت، ۰ تا ۱۰ ولت و ۴ تا ۲۰ میلی آمپر استفاده گردد. با اضافه شدن این قابلیت به این واحد های دما امکان سنس دما و سنس آنالوگ در یک واحد امکان پذیر شده است. مدل CP1W-TS004 که شامل ۱۲ ورودی سنسور از نوع ترموکوپل می باشد، می تواند در کاربرد هایی همچون  کوره ها استفاده گردد.

PLC های کامپکت خانواده CP1 به کمک این واحد ها با قابلیت های معرفی شده فوق قادر به اجرای بسیاری از پروژه های اتوماسیون صنعتی از ساده تا پیچیده خواهند بود.

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,041
فهرست