گروه صنعتی کاسپین نمایندگی فروش محصولات اتوماسیون صنعتی از برندهای مختلف می باشد. با توجه به حجم بالای سفارشات داخلی در خصوص محصولات اتوماسیون صنعتی از یک طرف، و تنوع و گستردگی این سفارشات چه به لحاظ تنوع محصولات و چه به لحاظ تنوع برندها، گروه صنعتی کاسپین نیز از ابتدا هدف خود را تهیه و تأمین تجهیزات تولید کنندگان برجسته اتوماسیون صنعتی در نظر گرفت و با اهتمام بر این مسئله امروز دارای روابط بازرگانی بسیار خوب با شرکت های مذکور می باشد.
اتوماسیون صنعتی یک حوزه بسیار گسترده با طیف محصولات و خدمات گسترده است؛ انواع و اقسام محصولات که هر کدام نیز کارکردهای متکثر و چند گانه دارند این طیف وسیع را پوشش می دهند. کنترل کننده های قابل برنامه ریزی یا PLC ها، رابط های انسان ماشین یا HMI ها، اینورترها، سرو موتورها Servo Motor و نظایر آن اصلی ترین محصولاتی محسوب می شوند که در بازار داخلی با استقبال بالایی مواجه شده اند. در خصوص محصولات مذکور می توان برندهایی را نام برد که گروه صنعتی کاسپین قادر است با استفاده امتیاز نمایندگی و ارنباطات نزدیک با ایشان سفارشات مشتریان را برآورده سازد:
–    نمایندگی PLC: کنترل کننده های قابل برنامه ریزی یکی از ابزارهای کلیدی اتوماسیون صنعتی هستند که گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی فروش این تجهیزات می تواند وظیفه تأمین و سایر خدمات درخواستی مشتریان را بر عهده بگیرد. شرکت امرن از جمله تولید کنندگان صاحب نام PLC در سراسر جهان می باشد که بر این حسب دارای نمایندگی های فروش متعدد در جهان است. از این حیث ما قادریم ضمن برقراری ارتباط با این شرکت و نمایندگی های فروش منطقه ای آن، کالا را با کلیه خدمات جانبی آن از جمله گارانتی و خدمات پس از فروش، به حداقل قیمت و سریعاً در دسترس مشتری قرار دهیم. شرکت میتسوبیشی نیز دیگر تولید کننده تجهیزات PLC است که با توجه به خدمات تجاری گسترده خود امکان برقراری ارتباط با آن بسیار ساده است. از این رو ما به عنوان نمایندگی برند میتسوبیشی می توانیم PLC های تولیدی این شرکت را در اسرع وقت تهیه و تأمین کنیم. پی ال سی های سری دلتا از دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی است که ما توانایی تهیه آن برای مشتریان را دارا هستیم. همچنین شرکت زیمنس آلمان که از جمله تولید کنندگان معتبر محصولات PLC می باشد نیز از جمله واحدهایی است که ما نمایندگی تهیه و فروش محصولاتش را داشته و قادریم هر زمان که نیاز مشتریان بود نسبت به استعلام قیمت، تهیه و تأمین خدمات گارانتی آن اقدام نماییم. همچنین مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به تأمین تجهیزات PLC از برندهای اتوماسیون صنعتی دیگر نیز داشتند ما آمادگی تهیه و تحویل آن به ایشان را داریم.
–    نمایندگی HMI: رابط های انسان ماشین یا HMI ها نیز از دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی هستند که دارای کاربرد گسترده در صنایع تولیدی و خدماتی می باشند. با توجه به گسترش زمینه های اتوماسیون صنعت در کلیه صنایع امروز دیگر کمتر قطعه و محصولی را می توان در مجاورت خود یافت که قطعات HMI به نحوی در آن استفاده نشده باشند. حتی کوچک ترین ابزارها و لوازم خانگی که در زندگی روزمره مورد استفاده های عادی قرار می گیرند نیز اغلب به نحوی از این تجهیزات اتوماسیون صنعتی بهره برده اند. از این رو با توجه به این طیف گسترده، مراجعه جهت تهیه و تأمین HMI بالا خواهد بود. واحدهای تعمیراتی برای تعویض یا تعمیر HMI های نصب شده روی دستگاه ها و ماشین آلات، واحدهای تولیدی به منظور اتوماتیزه کردن فرایندها، واحدهای خدماتی به منظور استفاده از HMI  در نصب و راه اندازی سرویسی که در حال ارائه هستند و مواردی از این قبیل مشتریان بالقوه HMI محسوب می شوند. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی تهیه و تأمین HMI از برندهای مختلف قادر است این دسته نیازها را نیز در اسرع وقت برآورده سازد. شرکت های تولیدی فانوک و تکو از جمله تولید کنندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی HMI محسوب می شوند که محصولات شان بازار مساعدی در داخل دارد. در کنارشان شرکت های کینکو و زیمنس نیز تولید کنندگان معتبر HMI به شمار می آیند که به فراخور نیاز مشتریان ما قادریم ضمن برقراری ارتباط و تماس های مربوطه، کالای مورد نظر مشتریان را تأمین کنیم.
–    نمایندگی اینورتر: اینورترها از جمله دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی هستند که گروه صنعتی کاسپین نمایندگی فروش آن می باشد. شرکت هایی نظیر تکو و یاسکاوا در زمینه تولید اینورترها دارای جایگاه برجسته تری در مقایسه با رقبا می باشند و ما نیز همچون سایر محصولات، در زمینه تهیه اینورترهای تکو یا اینورترهای یاسکاوا آمادگی کامل داریم. اما این دسته محصولات اتوماسیون صنعتی توسط شرکت های دیگر نظیر جنسیس یا LS کره نیز تولید و توزیع می شوند. در زمینه تهیه اینورترهای این دسته شرکت ها نیز ما ارتباطات مستمر با این دسته واحدها و نمایندگی های فروش شان را داریم. گروه صنعتی کاسپین قابلیت ارائه مشاوره در زمینه انتخاب برند مناسب برای محصول اتوماسیون صنعتی مشتریان متناسب با نیاز شان را نیز دارد. از آن جا که این گروه صنعتی در زمینه تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت ها و برندهای مختلف محدودیتی ندارد، طبیعتاً تعصبی نیز روی هیچ یک از برندهای مذکور نداشته و فقط در صدد است نیاز مشتریان را به بهترین نحو ممکن پاسخ دهد.
–    نمایندگی سنسورهای اتوماسیون صنعتی: شرکت کینس یکی از اصلی ترین واحدهای تولید کننده انواع سنسورها می باشد که ما نمایندگی تأمین و تجهیز محصولات این شرکت را بر عهده داریم. مشتریان گرامی می توانند در صورت نیاز به سایر برندها با ما تماس گرفته و نسبت به درج سفارش خود اقدام نمایند.
گروه صنعتی کاسپین با توجه به فعالیت خود در حوزه اتوماسیون صنعتی، قادر به تهیه سفارشات شما از برندهای درخواستی می باشد. این شرکت نمایندگی برندهایی نظیر امرن، کینس، میتسوبیشی و تکو را برعهده دارد اما به جهت حضور مستمر در بازار تجهیزات اتوماسیون صنعتی از برندهای مختلف، قادر است تمامی نیازهای مشتریان عزیز را برآورده کند.

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 851
فهرست