گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی، تجهیزات مکانیکی، هیدرولیکی، پنوماتیکی، ابزارهای پایش، کنترل و ابزارهای اندازه گیری دقیق متناسب با فناوریهای روز می باشد. این گروه فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون صنعتی آغاز کرد و در حال حاضر نیز اصلی ترین فیلد کاری آن تأمین سفارشات انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی شامل PLC، HMI، سنسور و نظایر آن است. همکاری با برندهای معتبر و صاحب نام دنیا و تأمین تجهیزات این شرکتها با کمترین هزینه با کلیه خدمات مربوطه از ویژگیهایی است که گروه صنعتی کاسپین را به تأمین کننده ای قابل اتکا در سرتاسر کشور تبدیل کرده است.

تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی برند bidukelec، خصوصاً انواع سنسورهای این برند، از جمله خدمات ما به مشتریان محسوب می شود. شرکت biduk فعالیت خود را از سال 2008 در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی در کشور چین و شهر پکن شروع کرد، اما با وجود نوپا بودن، برحسب نگرش نوآورانه و فناورانه، ظرف مدت زمان کوتاهی توانست به سطح تکنولوژی برندهای معتبر جهانی خصوصاً در زمینه تولید سنسور برسد و مشتریان بزرگی در حوزه های صنعتی و خدماتی مختلف از سرتاسر دنیا دست و پا کند. این شرکت چینی متناسب با استانداردهای روز دنیا فعالیت می کند، محصولات و فرایندهای خود را با گواهینامه های معتبر جهانی تطبیق داده است. اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و اخذ گواهی CE برای محصولات نشان دهنده سطح بالای استانداردهای این شرکت بشمار می رود. شرکت biduk تولید کننده انواع سنسور مجاورت القایی، سنسور مجاورت خازنی، سنسور فوتوالکتریک، سنسور مقاوم در برابر دمای بالا، تقویت کننده های فیبر نوری و محصولاتی از این دست است که در حوزه های کاربردی گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به زمینه های کاربردی محصولات این شرکت می پردازیم.

کاربردهای محصولات biduk:

– صنایع فلزی: قابلیت عملکردی سنسورهای بیدوک در دمای بالا آنها را قابل استفاده موثر در صنایع فلزی کرده است.

– صنایع خودرو: سنسورهای مجاورتی این شرکت قابل استفاده در صنعت خودرو هستند.

– انرژی: سنسورهای بیدوک را میتوان در صنایع مختلف انرژی نظیر انرژی خورشیدی، انرژی بادی و نظایر آن استفاده کرد.

– ماشین ابزار: از محصولات بیدوک می توان در شکل دهی فلزات و پردازش فلز و نظایر آن بهره برد.

– بسته بندی و مواد غذایی: محصولات بیدوک قابلیتهای لازم در صنایع غذایی و بسته بندی نظیر انعطاف پذیری فرایندی، تطبیق پذیری، شفافیت، ایمنی بالا و قابلیت اعتماد را دارا هستند.

– نساجی: صنایع نساجی، پوشاک و چرم در فرایندهای خود به سنسورهای دارای قابلیت اطمینان بالا نیاز دارند. دقت و اطیمنان بالای سنسورهای biduk این نیاز را برآورده می سازند.

– ماشین های معدنی: سنسورهایbiduk به دلیل ولتاژهای متنوع، مصرف کم برق، فرکانس پایه بالا، دقت در موقعیت یابی، نرخ خرابی پایین و قابلیت عملکردی در محیطهای خشن کاربرد موثری در کنترل ماشین آلات صنایع معدنی دارند.

– آسانسور: سنسورهای biduk با کنترل و مونیتورینگ حرکت و دربهای آسانسور ایمنی حرکت آن را تضمین میکنند.

– انبار و لجستیک: جابجایی، حمل و تحویل سریع  و ایمن کالا رمز لجستیک موثر و کارآمد است و تجهیزات biduk این مهم را ضمانت میکنند.

– صنعت چاپ: باتوجه به افزایش تقاضا در صنعت چاپ و لزوم شناورسازی و تسریع فرایندهای چاپ اتوماسیونی شدن این فرایندها در سالهای اخیر بسیار در دستور کار بوده است. از این رو سنسورهای biduk در این زمینه بسیار پرکاربردند.

محصولات biduk علاوه بر سرفصلهای فوق در زمینه های صنعتی و خدماتی متنوع دیگری نیز قابلیت کاربردی دارند. در ادامه و به منظور آشنایی اجمالی به معرفی انواع محصولات biduk و خصوصاً سنسورهای متنوع آن می پردازیم.

محصولات biduk

عمده محصولات biduk شامل سنسور میشود. این شرکت تولید کننده انواع سنسور در سریها و مدلهای متنوع است که در ادامه به صوت اجمالی معرفی میشوند:

– سنسور مجاورتی القایی: این محصول در سریهای استاندارد، Namur، سری مقاومت فشار بالا، سری مقاوم در برابر خوردگی، سری آنالوگ، سری رینگ شکل، مکعبی و بسیار کوچک تولید می شود.

– سنسور مجاورتی خازنی: سنسورهای مجاورتی خازنی در سری خازنی استاندارد، سری مقاوم در برابر دمای بالا و پایین، سری رینگ شکل و سری مکعبی شکل به مشتریان عرضه می شوند.

– سنسور مجاورتی فوتوالکتریک: سنسورهای فوتوالکتریکی biduk شامل سری سنسورهای فوتوالکتریکی PM، سنسور فوتوالکتریک سری Q، سنسور رنگ و سنسور فوتوالکتریک سری U تولید و روانه بازار می شوند.

– سنسور فیبر نوری: این محصولات در انواع سنسورهای فیبر نوری و آمپلی فایرهای فیبری تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

– سنسورهای محیطی و پرده های نوری: این محصولات نیز در سریهای PA و PAI تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

شرکت biduk علاوه بر محصولات فوق تولیدکننده تجهیزات جانبی دیگری نیز می باشد که مدلهای متنوعی داشته و در حوزه های مختلف استفاده میشوند. کابلهای کانکتور biduk مقاوم در برابر خوردگی و مواد شیمیایی می باشند و از PVC و PU ساخته می شوند. این محصولات در انواع زاویه ای و مستقیم و در سریهای M8 و M12 ساخته می شوند. جعبه تقسیم ها دیگر محصولات biduk هستند که امکان جانمایی و چیدمان ساده دارند، کارکرد بهینه داشته و از هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند و نگهداری آسانی دارند. طول این جعبه تقسیم ها از 2 تا 5 متر است و از PVC و PUR ساخته می شوند.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی محصولات  bidukآماده است کلیه خدمات و محصولات این شرکت را در اختیار مشتریان قرار دهد. قیمت مناسب، کیفیت بالا، طول عمر مفید زیاد و دسترسی ساده به بازار محصولات این شرکت، سنسورها و قطعات جانبی biduk را به محصولاتی پرطرفدار در بازار داخلی تبدیل کرده است و گروه صنعتی کاسپین برحسب ارتباطات موثر با دفاتر تولید و توزیع این محصولات در کشور چین و کشورهای همجوار منطقه قادر است این محصولات را در اسرع وقت و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار دهد. گروه صنعتی کاسپین علاوه بر تأمین و تحویل محصولات biduk خدمات جانبی این محصولات شامل نصب و راه اندازی، آموزش کار با آنها، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و رفع خرابی را به مشتریان عرضه می دارد. ما همچنین آمادگی ارائه خدمات مشاوره مهندسی در زمینه انتخاب بهترین و متناسب ترین محصول به اقتضای نیاز مشتریان را دارا هستیم. کافی است با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل نمایید تا از کم و کیف این خدمات اطلاعات بیشتری حاصل نمایید.

لینک سایت biduk

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 263
فهرست