شرکت هانیانگ تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی می باشد که طی سالیان اخیر توانسته است بازار محصولات اتوماسیون صنعتی را به طرز مشهودی تحت تأثیر خود قرار دهد. محصولات هانیانگ در فیلدهای مختلف و دارای کارکردهای چندگانه می باشند. از طرفی کیفیت بالای محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت هانیانگ یکی دیگر از دلایل جلب نظر مشتریان به این شرکت شده اند. شرکت هانیانگ در کنار تولید محصولاتی نظیر تایمر، کانتر یا شمارنده، HMI، کنترل سوئیچ، میکرو سوئیچ، پاور سوئیچ، لیمیت سوئیچ، کلید فرمان، اینکودر دورانی و از این قبیل، در زمینه تولید سنسورها و کنترلرهای دما یا ترموستات جزو برندهای معتبر بین المللی محسوب می شود. این شرکت با ابداع راهکارهای نوین توانسته است قابلیت هایی را بر سنسورهای تولیدی اش بیفزاید که بسیاری از تولید کنندگان رقیب محصولات اتوماسیون صنعتی فاقد آن هستند.
سنسور از محصولات اتوماسیون صنعتی، از جمله تولیدات محبوب شرکت هانیانگ می باشد. سنسورها در واقع ابزاری هستند که تغییرات فیزیکی فرایندهای صنعتی نظیر تغییر دما، فشار و…. را شناسایی کرده و آن را به سایر ابزار مخابره می کنند. بنابراین این ابزار اتوماسیون صنعتی همواره در کنار سایر ابزارها به کار می رود و حکم ورودی بسیاری از ابزارهای دیگر اتوماسیون صنعتی نظیر PLC را دارد.
شرکت HANYOUNG nux در زمینه تولید محصولاتی نظیر سنسور دارای طیف متنوعی از محصولات است که برخی از محصولات اخیر آن ها به شرح زیر است:
سنسورهای شرکت هانیانگ
هانیانگ تولید کننده دو سری سنسور می باشد؛ سنسورهای غیر تماسی و سنسورهای نوری. همچنین کترلرهای سنسور نیز از دیگر فرآورده های این شرکت به شمار می رود که در ادامه معرفی خواهند گردید. انواع مدل ها از این دو سری محصولات اتوماسیون صنعتی هانیانگ را می توان به شرح زیر برشمرد:
•    سنسورهای غیر تماسی (Proximity Sensor):
o    سنسورهای غیر تماسی خازنی (Capacitive Type Proximity Sensors):
این سنسورها دارای مدار پیشرفته داخلی هستند و جریان تراوشی در آن کمتر از ۲ میلی آمپر می باشد. این سنسورها دارای ولتاژ ۱۸ تا ۲۵۰ ولت از انواع AC/DC بوده و کارکرد دوگانه دارند.
o    سنسورهای غیر تماسی کتابی (Flat Type Proximity Sensors):
این سنسور دامنه ولتاز ۵ تا ۳۵ ولت از نوع DC را پشتیبانی می کند، دارای مدار پیشرفته داخلی است و می توان آن را روی سطح فلزی در ابعاد ۸ متر و ضخامت ۱۰ میلیمتر نصب کرد.
o    سنسورهای غیر تماسی مربعی (Square Type Proximity Sensors):
این سنسور فقط در IC مورد استفاده قرار می گیرد و همچون مورد قبل ولتاژ ۵ تا ۳۵ ولت را پشتیبانی می کند.
o    سنسورهای غیر تماسی گرد (Round Type Proximity Sensors):
این سنسور نیز همچون موارد فوق دارای کارکردهای ذکر شده است.
•    سنسورهای نوری (Photo Sensors):
o    سنسور سری PR:
این نوع از سنسور دارای حساسیت به تنظیم صدا و ساختار مدور می باشد و به دلیل کاربرد گسترده ای که در دریافت و گزارش متغیرها دارد بازار قابل توجهی را دارا می باشد.
o    سنسور PL-D28:
از سری محصولات جدید شرکت هانیانگ می باشد که دارای قابلیت تشخیص پایدار و بدون حساسیت نسبت به رنگ و متریال است. این نوع از سنسور هانیانگ در زمینه های متنوع دارای کاربرد است و قابلیت تشخیص تا مسافت ۲ متر را نیز دارا می باشد.
o    سنسور سری PTX:
این سنسور نیز قابلیت تشخیص بالایی دارد و دامنه ولتاژ تغذیه گسترده ای ۲۴ تا ۲۴۰ ولت DC/AC و ۱۲ تا ۲۴ ولت DC را پوشش می دهد.
•    کنترل کننده های سنسور (Sensor Controller):
o    کنترل کننده سنسور سری PAN series:
این سری دارای مدار محافظتی قطع خروجی می باشد. همچنین در مسافت های مختلف اعم از ۱۰، ۲۰ و ۴۰ میلیمتر قابلیت کاربردی دارد. این سری کنترلرها دارای سیستم جلوگیری از تداخل عملکردهای دوجانبه نیز می باشند.
o    کنترل کننده سنسور سری PAS series:
این سری کنترلرها نیازمند فضای بسیار محدود برای نصب می باشند، همچون مورد فوق دارای سیستم جلوگیری از تداخل عملکردهای دوجانبه هستند، و همچنین دارای سیستم های اتوماتیک اصلاح عملکردها نیز می باشند.

اینکودرها
شرکت هانیانگ در کنار تولید انواع و سری های مختلف سنسور، در زمینه تولید اینکودرهای دورانی نیز توانمندی بالایی دارد. انواع اینکودرهای تولیدی هانیانگ در بازار با استقبال بالایی مواجه شده اند. اینکودر چنان که می دانیم دستگاهی است که اطلاعات را به صورت رمز دریافت می کند و آن را به زیر سیستم های دیگر منتقل می کند، و بنابراین عملکردی بسیار شبیه سنسورها دارد.  این محصول اتوماسیون صنعتی نیز ابزاری برای انتقال پیام محسوب می شود. عمده ترین اینکودرهای شرکت هانیانگ را می توان به شرح زیر برشمرد :
•    اینکودرهای سری PSC:
دارای ساختار تشخیص چرخی بوده و از این حیث برای اندازه گیری طول و سرعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین بر حسب معیار دامنه اندازه گیری دارای ۶ مدل تولیدی هستند و بسیار ارزان قیمت و مقرون به صرفه به حساب می آیند. این سری اینکودرها بسیار ساده هم نصب می شوند.
•    اینکودرهای سری HE از نوع هالو شفت:
این سری محصولات دارای شفت هالو توکار بوده و طیف گسترده ای از ولتاژهای ورودی را پوشش می دهند. نصب این سری اینکودرها نیز بسیار ساده بوده و مشخصات خروجی شان نیز بسیار متنوع است.
•    اینکودرهای سری HE از نوع شفت دار:
این محصولات اتوماسیون صنعتی نیز همچون سری هالو شفت طیف گسترده ای از ولتاژها را پوشش می دهند و نصب ساده ای دارند.
موارد ذکر شده برخی از سنسورهای شرکت Hanyoung محسوب می شوند که در بازار محصولات با استقبال بالایی مواجه شده اند. این محصولات در کنار محصولات سنسورهای شرکت کینس و سایر شرکت ها دارای اعتبار بالایی می باشند. لازم به ذکر است کشش این محصولات در بازار داخلی کشور نیز به طرز محسوسی دیده می شود و همین امر گروه صنعتی کاسپین را به اتخاذ تدابیری برای اخذ نمایندگی فروش شرکت هانیانگ واداشت. در حال حاضر ما آمادگی داریم سنسورهای فوق و سایر سنسورهای درخواستی مشتریان را در کمترین زمان ممکن به ایشان تحویل دهیم.
شرکت هانیانگ در خصوص سایر محصولات اتوماسیون صنعتی نیز این طیف متنوع را دارا می باشد و موارد ذکر شده فقط بخشی از محصولات این شرکت را شامل می شود. گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده و تهیه کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی در سراسر کشور در حال حاضر نمایندگی فروش محصولات این شرکت کره ای را بر عهده دارد و قادر است نیازهای مشتریان در هر زمینه مربوط به شرکت هانیانگ را پوشش دهد.

لینک سایت هانیانگ

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 2,376
فهرست